Колку најмногу пати сте имале секс во еден ден?

Дискусија во 'Секс' започната од sirena4, 3 февруари 2012.

 1. girl.23

  girl.23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2011
  Пораки:
  2.129
  Допаѓања:
  1.758
  Јас имав по 30 мин. една партија. Ако вашето било по 5мин., мене ми доаѓа дека 6 пати сум имала најповеќе. :lol:

  Никогаш повеќе од еднаш. Еднаш, ама со си предигра, секс, уживање после секс. А, ова 10 пати, малку го претеравте бе. :^) Мижи да те лажам. :D
   
 2. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.346
  Допаѓања:
  18.377
  Пол:
  Женски
  Леле читам ...5...7...алал вера на издржливоста :lol: .

  Инаку јас најмногу 2 пати во еден ден... :$
   
 3. PParaskeva

  PParaskeva Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2011
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  253
  Со шо се подмачкуваше бе ................... со вазољин или со моторно уље ?
  13 пати да не претеруваш малку многу је това бе ? 8) :lol: :rofl:
   
 4. Calypso

  Calypso Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 март 2012
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  75
  14, од кои 10 ги сврши. Секс од 9 вечерта до 8 утрото, партија по 30 мин. :lol:
   
 5. PParaskeva

  PParaskeva Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2011
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  253
  И уште да кажеш ................. шо маркаје и какви батерији користи......... и дали иде со полнач или без :rofl:
  Или да ги набројиш сите посебно :rofl:
   
 6. bumbuleya

  bumbuleya Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2012
  Пораки:
  259
  Допаѓања:
  105
 7. Calypso

  Calypso Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 март 2012
  Пораки:
  69
  Допаѓања:
  75
  Toгаш беше на дугме, не знам што му стана :rofl:
  Излезна моќ на капацитети 1000 вати. Другите се напојува. :lol:
   
 8. The.dreamer

  The.dreamer Активен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  7
  6-7 pati sigurno
   
 9. Masterpiece

  Masterpiece Активен член

  Се зачлени на:
  30 април 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Нашиот рекорд засега е 5 пати. Тоа беше всушност нашиот прв пат. Јас подолго време немав дечко, а на него со девојката не му одеше, па кога почнавме да се гледаме и двајцата бевме запалени до бескрај. 2 месеци поминавме во стискање по темници. И кога конечно бидна останавме цела вечер будни.На кој може да му се спие :rofl:
   
 10. ljubam

  ljubam Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2011
  Пораки:
  2.412
  Допаѓања:
  18.402
  Пол:
  Женски
  Ау ватрени сме ватрени, 6 пати максимумот, и мене ми откажува понекад .. ама траат.
   
 11. martin300

  martin300 Активен член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Па сум се сексал... Околу 14 пати.. т.е на секој пола саат.. Феноменално... И ја превртив пичната жила на женска ми.. :D позз и да колку повеќе толку поубаво.. КЛЕЦКАЈТЕ..!!!
   
 12. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.277
  Допаѓања:
  5.158

  Па кога, јадеше, пиеше, сереше...
  Те излажале кога ти кажале дека жените имаат п.чна жила ;)
   
  На tessie, girl1985 и kate-the-great им се допаѓа ова.
 13. Ani.taa

  Ani.taa Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  175
  Допаѓања:
  61
  4 пати ми е рекордот :lol: на дечко ми почна к*рот да го боли и престанавме. Кај нас беше обратно :wasntme: Не ме растури тој мене јас него го растурив :tmi:
   
  На Xxx007 и zekzeki им се допаѓа ова.
 14. princessofthedark

  princessofthedark Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2010
  Пораки:
  1.018
  Допаѓања:
  142
  најмноу 3 пати :)
   
 15. Unique.chick

  Unique.chick Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  1.258
  Допаѓања:
  2.371
  Хахахахахаххаа...... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  леле славица мее изнасмеааааааа :D :D :D

  инаку 4пати досега тоа ни е рекорд!
   
 16. rajna-vojvoda

  rajna-vojvoda Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  595
  Допаѓања:
  250
  Пол:
  Женски
  дечкото со 14 пати пиел нешто 100% кај нормален цовек може толку , од 4 пати дневно повеке неможе ни еден маж бев виагрица па не знам што да е ГАРАНТИРАМ
   
 17. greeny1

  greeny1 Активен член

  Се зачлени на:
  22 март 2012
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  3
  10 пати! :lol: :drunk:
   
 18. rajna-vojvoda

  rajna-vojvoda Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јули 2011
  Пораки:
  595
  Допаѓања:
  250
  Пол:
  Женски
  да 100% хахах
   
 19. CrazyStupidLove

  CrazyStupidLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  894
  Допаѓања:
  582
  2 пати и тоа доста брзо едно по друго, после тоа губам желба. Дечко ми се сили пак, ама баш ќе проверам некад дали ќе може стварно :D
   
 20. anastasijaki

  anastasijaki Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  4.286
  Допаѓања:
  31.218
  Пол:
  Женски
  Може имам кажано ама ај пак :D лани , само што почнав со односи имавме 7 пати за помалце од 24 часа :tmi: како , што не прашувајте и сама не знам :D сега повеќе од 2 пати не можам да издржам , ама тогаш ненаситно бев :wasntme: