Форумџика на годината 2020

Колку најмногу пати сте имале секс во еден ден?

Дискусија во 'Секс' започната од sirena4, 3 февруари 2012.

 1. thinkerbell

  thinkerbell Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.832
  Допаѓања:
  11.015
  Пол:
  Женски
  5 пати. И не можев да си ги составам нозете мислам :)
   
 2. decko31

  decko31 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 април 2012
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  12
  интересно прашајне најмногу имам свршено 6 пати во рок 5 часа секс со девојками
  навистина после тоа мн бев уморен цела снага мисе тресеше нозите истотака мисе тресеја
  едвај од кај девојками до дома си појдов
   
 3. kikikikirika

  kikikikirika Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2011
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  2.849
  Пол:
  Женски
  6 пати за 7 саати. Ама тогаш уште дечишта бевме и интересно ни беше, сега не ми е битно колку пати, битно ми е колку долго и колку убаво :)
   
 4. bitolski69

  bitolski69 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2012
  Пораки:
  110
  Допаѓања:
  23
  Кој на квалитет, кој на квантитет !
   
 5. orhideea

  orhideea Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2011
  Пораки:
  5.868
  Допаѓања:
  63.375
  наjмногу мислам дека беше 5 пати ама сакам да пробам и повеке
   
 6. kikav

  kikav Популарен член

  Се зачлени на:
  28 февруари 2011
  Пораки:
  2.711
  Допаѓања:
  2.030
  јас само 3 пати скромно
   
 7. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.448
  Допаѓања:
  30.422
  Пол:
  Женски
  Рекордот ми беше 7 пати во ден и после 2-3 дена не ни помислив на секс :D :D
   
 8. tarzan

  tarzan Нов член

  Се зачлени на:
  30 јули 2010
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  12
  7 пати
   
 9. Blair15

  Blair15 Активен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2012
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  12
  четири пати =)
   
 10. IviA

  IviA Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  217
  Допаѓања:
  24
  3пати мислам :D
   
 11. swinger

  swinger Активен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  Најмногу 11 пати,а јас како што сум ненаситна дури и тие 11 малце ми беа. :D
   
 12. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.061
  Пол:
  Женски
  Многу.Дури и повеќе од жената над мене :D Ама нема да кажам, јавно ќе ме каменувате и ќе ме прогласите мис промискуитет на форумов :D
   
 13. Alen1

  Alen1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Машки
  cudno.daj malku objasnigi tie "11" pati, da ni ostane vo sekavanje
   
 14. femina.emili

  femina.emili Активен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  8
  четири :)))
   
 15. swinger

  swinger Активен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  Да не сакаш да ти кажам и што правевме за време на пауза?
   
 16. brunete

  brunete Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2011
  Пораки:
  209
  Допаѓања:
  39
  5,последните 2 малце потешко идеа али се преживуваше некако :)
   
 17. martin89

  martin89 Активен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2012
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  1
  10 pat od sabajle do pladne
   
 18. filip.f10

  filip.f10 Активен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2012
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  јас сум имал повеќе од 7 пати ако тоа кога бев ретко активен сега најмногу 2-3 пати
   
 19. sakamdasumsreknabar1

  sakamdasumsreknabar1 Активен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2012
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  5
  2 пати -по се изгеда само јас сум тадури задоволна бев некогаш по4месеци немам
   
  На tessie му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Evill

  Evill Активен член

  Се зачлени на:
  22 март 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  3 pati so mala pauza :D