Форумџика на годината 2020

Колку најмногу пати сте имале секс во еден ден?

Дискусија во 'Секс' започната од sirena4, 3 февруари 2012.

 1. DorianGray

  DorianGray Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  5
  Па незнам точно али некаде 4-5 пати би можел да речам дека ни е рекордот со мојата сопурга. Само после 4 пат не е тоа што треба да биди. :D
   
 2. katalina

  katalina Популарен член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2010
  Пораки:
  1.565
  Допаѓања:
  684
  Пол:
  Женски
  најмногу 3 пати, но третиот е преку сила и не е тоа тоа...
   
 3. mime87

  mime87 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  3.934
  Допаѓања:
  6.499
  Пол:
  Женски
  најмногу 3 пати ама 3тиот пат папсав :D
   
 4. Saxobeat

  Saxobeat Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2011
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  99
  7 - пати и душата ми излезе :D
   
 5. Angel-Heart

  Angel-Heart Активен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2012
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  9
  3 пати :)) ама потоа изедоф се што најдов :D
   
 6. martin89

  martin89 Активен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2012
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  1
  hehh bravo :)
   
 7. Alen1

  Alen1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Машки
  covek treba se da uci, pa i toa vo pauzata e dobre dojdeno
   
 8. Angel-Heart

  Angel-Heart Активен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2012
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  9
  Леле 11 пати.. :rock: стварно како издржа?? јас би умрела хихих...
   
 9. AliceInWonderland

  AliceInWonderland Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 мај 2010
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  10
  Не сум броела, но се има случувано цел викенд да не излеземе од станот и после тоа да имаме воспаление на мусклули :$
   
 10. Borjana

  Borjana Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2012
  Пораки:
  50
  Допаѓања:
  8
  4 пати .. седум пати е преголем залак :D
   
  На ушко му/ѝ се допаѓа ова.
 11. homealone

  homealone Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  1.286
  Допаѓања:
  358
  Пол:
  Женски
  6 пати
   
  На MarchelineAmaru му/ѝ се допаѓа ова.
 12. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.328
  И јас 6.
   
  На homealone му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Liiana

  Liiana Активен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2012
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  1
  6 пати но вториот пат 1 час имавме работа у рок од 20 часа а после немав сила а да апетит, а 2 пати е доволно
   
 14. LilMissBossy

  LilMissBossy Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2010
  Пораки:
  517
  Допаѓања:
  201
  3 пати - 4,5 саати :)
   
 15. Ina-bela

  Ina-bela Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  Interesna tema ..so mojot sega bivsi decko beshe za 1 maj kaj nego vo vikendica beshe super ama aj sea da ne se potsetuvam na nego ama ke vi kazam 8 pati i toa super partii od sabajle normalno so pauzi nekade do 10 saat vecerta :*
   
 16. Luka24

  Luka24 Активен член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2012
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  17
  Не за џабе 1-ви мај е ден н а трудот :lol:
   
  На Viktorijaaa5, AloneM, donna.17 и 2 други им се допаѓа ова.
 17. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.210
  Допаѓања:
  16.836
  Пол:
  Женски
 18. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  551
 19. Ingvild

  Ingvild Популарен член

  Се зачлени на:
  4 септември 2012
  Пораки:
  538
  Допаѓања:
  3.394
 20. mac22

  mac22 Активен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  14
  11 pati vo idinaeset dena sekoj den po ednas pa ne e mnogu