Форумџика на годината 2020

Колку најмногу пати сте имале секс во еден ден?

Дискусија во 'Секс' започната од sirena4, 3 февруари 2012.

 1. SimonaTino

  SimonaTino Популарен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  1.735
  Допаѓања:
  1.563
  pa neznam ne boev na odmor bevme zaedno i ete...vo tekot na denot 4-5 pati
   
 2. Lavica01

  Lavica01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2012
  Пораки:
  139
  Допаѓања:
  74
  Пол:
  Женски
  6-7 пати,бевме сами на одмор и еден ден толку имавме потреба што не искочивме од кревет :$
   
 3. donna.17

  donna.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  1.705
  Допаѓања:
  4.986
  Пол:
  Женски
  5 пати :)
   
 4. lepa.milena

  lepa.milena Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2011
  Пораки:
  346
  Допаѓања:
  157
  8
   
  На Sunnny му/ѝ се допаѓа ова.
 5. andrej69

  andrej69 Активен член

  Се зачлени на:
  22 март 2013
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  6
  bidete poprecizni SEX ili ORGAZAM :devil:
   
 6. princess5

  princess5 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  2.114
  Допаѓања:
  14.657
  Пол:
  Женски
  najmnogu 5 no cel den so pauzi... a edna po druga so kratki epten kratki pauzi 3 pati :)
   
 7. plazma

  plazma Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 септември 2011
  Пораки:
  132
  Допаѓања:
  16
  а три пати во рок од час и половина како ви се чини?
   
  На princess5 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. princess5

  princess5 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  2.114
  Допаѓања:
  14.657
  Пол:
  Женски
  Кој пробал знае :)
   
 9. Gaga93

  Gaga93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Женски

  Во право си princess5 хехе :D
   
 10. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.328
  6 ,од кои јас свршив 3 пати.
   
 11. DjinTonik

  DjinTonik Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 септември 2012
  Пораки:
  399
  Допаѓања:
  109
  2 пати и некако немам ни желба за повише 8)
   
  На tessie му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Angelasweetheart

  Angelasweetheart Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2011
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  5
  4 pati , prv i posleden pat so afroamerikanec , morav da iskoristam :$ leto 2012 ...AH....
   
  На Viktorijaaa5 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Rubiii

  Rubiii Популарен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2011
  Пораки:
  2.059
  Допаѓања:
  4.218
  Пол:
  Женски
  4 пати, и тој ден скоро и ништо да невидовме од Рим :D
   
 14. Femina...1

  Femina...1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2012
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  28
  2 пати.. бевме преморени и испотено нездраво многу,, па после тоа под туш заедно си се избањавмее :angel:
   
 15. TSS

  TSS Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 април 2013
  Пораки:
  433
  Допаѓања:
  395
  после 3 партија не броев...ама ке додадам уште2 после 3тата :rock:
   
 16. A.a

  A.a Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 мај 2011
  Пораки:
  141
  Допаѓања:
  60
  5 :$ незаборавно
   
 17. charliee

  charliee Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 март 2012
  Пораки:
  816
  Допаѓања:
  713
  Пол:
  Женски
  во рок од 24 часа (од 5 попладне до 6 наредниот ден)со паузи на секое влегување по 3 пати вкупно 23 пати ама морам да напоменам дека брзо свршува првите два пати на 7-8 минути.
   
 18. princess5

  princess5 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  2.114
  Допаѓања:
  14.657
  Пол:
  Женски
  5... али златна 3ка ко денес е таман и повеке од доволноо :D
   
 19. Beautiful-Princess

  Beautiful-Princess Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2012
  Пораки:
  755
  Допаѓања:
  368
  Пол:
  Женски
  10 на одмор во Охрид пред 4 години... Сега се помалце ама повредни и подолги. :lol: :inlove:
   
 20. pamel4e

  pamel4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2013
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Женски
  4 пати и тоа во текот на 21:00 и 00:00 часот :)
  а сеа 3 пати ми се многу :D