Колку најмногу пати сте имале секс во еден ден?

Дискусија во 'Секс' започната од sirena4, 3 февруари 2012.

 1. loveisshit

  loveisshit Активен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2013
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  26
 2. Ribizla

  Ribizla Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  sedum pati vo tek na edna nok :rofl:
   
 3. popeye

  popeye Активен член

  Се зачлени на:
  6 април 2013
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  6
  broj na orgazmi ili seks vo poveke navrati? :)
   
 4. Volsebnicka05

  Volsebnicka05 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 март 2012
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  90
  седум :$
  ама јако беше цркнавме :D
   
 5. Aniston

  Aniston Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  230
 6. Nade-sunrise

  Nade-sunrise Популарен член

  Се зачлени на:
  30 август 2012
  Пораки:
  921
  Допаѓања:
  2.917
  Пол:
  Женски
 7. swrcii

  swrcii Нов член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  723
  Допаѓања:
  268
 8. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.774
  Допаѓања:
  25.258
  Пол:
  Женски
 9. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.011
  Пол:
  Женски
 10. Silver.E

  Silver.E Популарен член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2013
  Пораки:
  2.226
  Допаѓања:
  5.250
  Сите се исмејувавте за Кико, ама па овде сите за Гинис биле... :rofl:
   
  На tessie му/ѝ се допаѓа ова.
 11. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  2.847
  Пол:
  Машки
  ако правиме анкета овде ке испадне дека у македонија има сексоманија хаха
   
 12. Strumka22

  Strumka22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  831
  Допаѓања:
  2.420
  Пол:
  Женски
  Јас сум малку поскромна во овој поглед, мојот дневен максимум е 2 пати бидејки после тие 2 пати се понатаму е мачење и за мене и за партнерот. Додека оргазми во текот на една партија може да доживеамм по 2-3. Несакам ништо во животот да форсирам па ни тоа но би сакала некоја од оние кои имале 5-6 партии секс о текот на еден ден да ми објаснат дали цел ден го поминаа на к*р доколку се земе просек дека треба барем 40 минути до 1 час за една партија. За оние што незнаат и кои лупаат бројки што поголеми да бидат дури и проститутките емаат по 6 па и 8 пати колку што напишале некој од вас. Бидејки сите сте чесни и поштени не изневерувате итн, кажете ми колку партнери ви беа потребни за тие 8 пати бидејки невозможно е со еден парнер да сте имале толку многу пати секс затоа што кај машките е тоа невозможно.
   
  На Valas и Tomka им се допаѓа ова.
 13. bubac

  bubac Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2013
  Пораки:
  884
  Допаѓања:
  1.862
  Пол:
  Женски
  :x Морав ...

  Абе маратонци/ маратонки 14/ 11/ 10/ 9 ако го сметате вие за броење и ,,сексот,, што трае 2 мин ете нека биди , во смисла на она пикни го 2 пати и сврши , па сите ќе имаме стигнато и до 20 партии , и нема да бидиме маратонци.....
   
  На tessie, Anne15 и Audrey16 им се допаѓа ова.
 14. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  4.142
  Допаѓања:
  69.908
  Пол:
  Женски
  Во рок од 24 часа 4 (со по 2-3 оргазми ) за време на партија :$ :lol:
   
 15. Audrey16

  Audrey16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2013
  Пораки:
  121
  Допаѓања:
  50
  8 пати, мислам дека тој ден се растуривме :D инаку бевме на одмор и секоја прилика тој ден ја искористивме. :$
   
 16. cyber-men

  cyber-men Активен член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2013
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  1
 17. srcence1607

  srcence1607 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2012
  Пораки:
  2.312
  Допаѓања:
  2.468
  Пол:
  Женски
 18. hello-kitty.90

  hello-kitty.90 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2013
  Пораки:
  2.044
  Допаѓања:
  7.310
  Никогаш не сме имале повеќе од еднаш во денот.Најмногу оргазми во еден ден имав доживеано 5 од кои еден при орален секс и 4 најнормално при вагинален,а тој најмногу 2 пати со мене.Меѓутоа мене тоа ми се случува само кога сум ептен напалена,па секој оргазам ми е посладок од претходниот па терам додека веќе не ми се укочат нозете и да не ги осеќам,а онака нормално си свршувам 1-2 нема потреба секој пат да се претерува.
   
 19. Anne15

  Anne15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2012
  Пораки:
  762
  Допаѓања:
  240
  Пол:
  Машки
  2 минути за мене не се секс.Во право си така којзнае колку пати ќе ги изброиме.
  Инаку бројкиве тресени од ракав се.Кој би можел толку пати да издржи,освен да ако секој нареден пат со друг. :o

  Па овој мојов не може, се изморува ,зашо мене ми е малку потешко да стигнам до оргазам,а најтрагично е ако прекине баш тогаш кога е најубаво. :lol:
  Така да тешко 8 или којзнае колку пати на ден. :?:
   
 20. honey-bear

  honey-bear Активен член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2013
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  5
  за 3 часа мислам дека 5 пати, се испраќавме, тој одеше на одмор и некако се случи едно многууу стравствено збогување, :$ од тие 5 пати 4 пати добив оргазам така да супер задоволна сум од дечко ми :angel: