Колку најмногу пати сте имале секс во еден ден?

Дискусија во 'Секс' започната од sirena4, 3 февруари 2012.

 1. lazgo

  lazgo Нов член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2013
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  1
  5 pati mi e rekord , ama ne vo eden den tuku vo 3-4 saati :)
   
 2. MorbGoth.666

  MorbGoth.666 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 септември 2013
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  146
  4 пати, но годинава сакам да го надминеме рекордот :D
   
 3. Fateno

  Fateno Нов член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
 4. CrnceSK

  CrnceSK Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2013
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  57
 5. BojanSimicc

  BojanSimicc Активен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2014
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  3
  Сум немал секс, но најмногу пати во ден што имам дркано ми било 5 :)
   
 6. poenta

  poenta Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 ноември 2013
  Пораки:
  4.611
  Допаѓања:
  31.111
  Пол:
  Женски
  А да пополниме анкетен лист и да отвориме база на статистички податоци на тема Сексоманија :lol:
   
 7. CrnceSK

  CrnceSK Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2013
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  57
  може и тоа :D
   
 8. secretservice

  secretservice Нов член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2014
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  3 pati , okolu 1h 30 min samo sex !
   
 9. secretservice

  secretservice Нов член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2014
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  3 pati , okolu 1h 30 min samo sex !
   
 10. QweenSM

  QweenSM Популарен член

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  13.776
  Пол:
  Женски
  3 пати најмногу :D
   
 11. anonymus

  anonymus Активен член

  Се зачлени на:
  11 април 2014
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  7 патии. По ред.. :$
   
 12. Katherie

  Katherie Активен член

  Се зачлени на:
  15 јули 2014
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  5
 13. Westsiderka

  Westsiderka Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2012
  Пораки:
  105
  Допаѓања:
  21
  5 пати во една вечер ;)
   
 14. hajdivo

  hajdivo Активен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  16
  колку или СО КОЛКУ???
  прецизирајте ги малку прашањава...
   
 15. Adina

  Adina Популарен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2013
  Пораки:
  1.025
  Допаѓања:
  8.021
  Пол:
  Женски
  4 пати,секако со дечко ми,вереникот де пууу колку заборавам :rofl: и тоа на зимување ко бевме :lol: атмосфера топ,покрај камин,сами јас и тој,долга ноќ,милион желби,страст,љубов... :inlove:
   
  На Twinkles, ADOKI, Lovely93 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.011
  Пол:
  Женски
  Убаво си е прецизирано прашањето, тебе поинаку ако ти се чита во тебе си е проблемот. :lol:
   
  На Twinkles и Hipica им се допаѓа ова.
 17. Katherie

  Katherie Активен член

  Се зачлени на:
  15 јули 2014
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  5
  10 пати :tmi: :tmi:
  И тоа во сите соби од станот :$ :lol:
  Тек тогаш сфативме колку се сакаме :inlove: :inlove:
   
 18. luci22

  luci22 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  742
  Допаѓања:
  1.499
  Пол:
  Женски
  ... па боље да не кажувам! :clap: :lol: :$
   
 19. ADOKI

  ADOKI Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2014
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  2.708
  Пол:
  Машки
  За тоа колку пати се зависи од желбата на двајцата,а некогаш доволно е и еднаш ама салам шо викаат старите :)
  хаха
   
 20. Lella1

  Lella1 Активен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2013
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  85
  3 пати. Скромно. :D :D :D