1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колку од објавеното е вистина?

Дискусија во 'Канта' започната од stefi23m, 24 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. stefi23m

  stefi23m Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  996
  Допаѓања:
  759
  Пол:
  Женски
 2. stefi23m

  stefi23m Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  996
  Допаѓања:
  759
  Пол:
  Женски
  кај мене не се вистина 6 14 19
  сега за сега и 7 не.
   
 3. Ariel

  Ariel Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  7.010
  Допаѓања:
  118.132
  За објавената тема најдобро би било да се коментира на самата страна на темата, во делот предвиден за коментари.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.