1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колку партнери имате променето?

Дискусија во 'Канта' започната од EVTIHISMENA, 6 јуни 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. EVTIHISMENA

  EVTIHISMENA Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Ајде девојки искрено колку партнери имате променето и во колку долг временски период
   
 2. Dijana

  Dijana Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2009
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  98
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.