Колку пати месечно имате секс?

Дискусија во 'Секс' започната од akvarium, 4 февруари 2015.

 1. mariz

  mariz Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 март 2014
  Пораки:
  13.337
  Допаѓања:
  66.430
  Пол:
  Женски
  Mene pa doktorkata mi kaza deka ako e bremenosta normalna moze da se ima od pocetok do kraj, jas si imam od pocetokot i eve 8mi sum i seuste si imame, edino nemavme i jas koga imav bakterija vo 12ta nedela. Sega pak imav, primav terapija. No deka imam sepak uste mesec ipol do poragjaj ne sakam da rizikuvam, mn retko imame sega i toa so kondomi. Smeski sme be odime da kupime kondomi pred nekoj den a jas ogromna vo stomakot hahahah :D
   
  На Petar80 и kjukli им се допаѓа ова.
 2. Kitten

  Kitten Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  9.025
  Допаѓања:
  41.152
  Пол:
  Женски
  Нема ништо смешно, потреба си е потреба :)
   
  На Petar80 и okcenzi им се допаѓа ова.
 3. akvarium

  akvarium Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2014
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  124
  Месецов слабо со секс, имав уринарна инфекција и сеуше не знам дали сум ја излечила, сега пак и кандида фатив од антибиотиците :@ овој месец ќе си постиме (heidy)
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. draganaxx0

  draganaxx0 Активен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2015
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  pa sega iskreno sekoja 2 den..na leto sekoj den :P
   
  На real-man и Petar80 им се допаѓа ова.
 5. BoyL

  BoyL Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  1.275
  Допаѓања:
  7.057
  Пол:
  Машки
  се зависи..од временските непогоди..и погоди..ама се трудиме што можеме повеќе месечно да ја практикуваме оваа работа :D
   
  На Sesil му/ѝ се допаѓа ова.
 6. ADOKI

  ADOKI Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2014
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  2.708
  Пол:
  Машки
  3-4 pati nedelno pa sea po 4 nekade oklu 15 -16 pati mesecno
  A zgora na toa i mali deca pa dur zaspijat son ke te fati .I zdravjeto kolku ke te posluzi .
  plus minus 1 -2
   
 7. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  9.942
  Допаѓања:
  55.711
  Пол:
  Женски
  Со дечко ми се гледаме два пати месечно и вкупно ни иде околу 8 пати секс во месецот.
   
  На SummerGirl, Petar80 и BoyL им се допаѓа ова.
 8. butterfly*

  butterfly* Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  1.902
  Пол:
  Женски
  Ooooo ne sum broela :D ama poveke pati,hehe pos ke zaplace pa ke ne prekinuva :D vaka sega dur mozeme :P :D
   
 9. bombona23

  bombona23 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2014
  Пораки:
  313
  Допаѓања:
  1.816
  Овој месец слабо, ептен... Само 4 пати. Тоа ќе му дојде еднаш неделно. Многу сме зафатени, ама од наредниот :lol:
   
 10. beauty007

  beauty007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2018
  Пораки:
  171
  Допаѓања:
  640
  Пол:
  Женски
  3-4 пати неделни просечно вкупно 16 пати зависи од расположение сексот не е обврска него уживање ...
   
  На goodboy му/ѝ се допаѓа ова.
 11. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.303
  Пол:
  Женски
  3х4=12 :lol:
   
  На Dadusicka и Lolo5 им се допаѓа ова.
 12. Miss.A.

  Miss.A. Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2017
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  2.298
  Пол:
  Женски
  Он топик - 69 :bandit:
   
  Последна измена од модератор: 15 јули 2018
  На PogbaPol и Lolo5 им се допаѓа ова.
 13. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  24.850
  Допаѓања:
  193.556
  Еднаш до два пати. :smoke:
   
  На Lolo5 и goodboy им се допаѓа ова.
 14. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  7.550
  Допаѓања:
  67.545
  лани за малце еднаш а оваа година поретко
   
  На BabyStyle, AliciaSilver и SummerGirl им се допаѓа ова.
 15. Magiifili

  Magiifili Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2017
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  88
  Пол:
  Женски
  20+ :)
   
  На Emma300, majstore, sagittarius989 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. Dadusicka

  Dadusicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  1.479
  Допаѓања:
  53.838
  Пол:
  Женски
  Не бројам |(
   
  На Роберт 7, Rabbit, BoyL и 4 други им се допаѓа ова.
 17. star83

  star83 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  275
  Допаѓања:
  239
  Jas sakam sekoj den, ali okolnostite ne davaat.
   
 18. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  24.850
  Допаѓања:
  193.556
  Блазе си ти.. како ви се сака секој ден???
  Стара сум јас изгледа :smoke:
   
 19. star83

  star83 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  275
  Допаѓања:
  239
  Sekoj den zimi se. Ne znam dali si stara ili ne, ali za mene znam: starost nema.
   
  На La.loca му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Alishan30

  Alishan30 Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јуни 2018
  Пораки:
  5.422
  Допаѓања:
  98.349
  Пол:
  Женски
  2-3 x неделно=10-12 месечно
  Ко Амди Бајрам сум со бројкиве:D:rofl:
   
  На La.loca, star83 и WildMk им се допаѓа ова.