Колку пати месечно имате секс?

Дискусија во 'Секс' започната од akvarium, 4 февруари 2015.

 1. star83

  star83 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  275
  Допаѓања:
  239
  Podobro od takva bolest da se umre. Lugeto ke te spomenuvaat po toa sto od premnogu seks si umrel.
   
 2. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  12.043
  Допаѓања:
  159.392
  Пол:
  Женски
  и замисли не можат да ти го затворат сандукот јер дигнат... ќе треба на страна да те свртат па ќе се укочиш...
   
  На anas23, Petar80, st2007 и 5 други им се допаѓа ова.
 3. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.213
  Допаѓања:
  56.799
  @Dust озбилно, како мислење во кое што кажувам колку пати месечно имам секс е избришано затоа што е офтопик од тема која се вика "Колку пати месечно имате секс?"
  Сериозно, кои правила ги прекрши?
   
 4. honest girl

  honest girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2015
  Пораки:
  445
  Допаѓања:
  1.657
  Пол:
  Женски
  Сексот не е физиолошка потреба човекот може и без секс да преживее.
   
  На GirlLove и SummerGirl им се допаѓа ова.
 5. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  9.952
  Допаѓања:
  147.823
  Пол:
  Женски
  Затоа што ниту сте сериозни, ниту имате намера да бидете сериозни.
  Се додека си терате чет муабети ќе бидете бришени, макар имале и 120 пати месечно секс..
  Последните два дена претеравте со чет во секоја тема.
   
  На Biny и makedon81 им се допаѓа ова.
 6. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.213
  Допаѓања:
  56.799
  Од 0 до 70, во зависност од месецот
   
  Последна измена од модератор: 17 јули 2018
  На Rebecca_R му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Fallen.Angel

  Fallen.Angel Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2014
  Пораки:
  2.937
  Допаѓања:
  7.747
  многу
   
  На TheMagician и sagittarius989 им се допаѓа ова.
 8. ceca-1

  ceca-1 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  2.083
  Допаѓања:
  5.090
  А кој ги одредува правилата? Јас спијам повеќе од 12 саата. Знаете правилата постојат за да ги прекршеме а не некој рекол дека нешто е нормално и сега сите ние треба шаблонски да се однесуваме несвесно оти него тоа му одговара за да има моќ над нас. Тој некој е иначе група на луѓе што владеат и го контрлираат светот. Сериозно, кој ги пишува правилата?8-|Кој кажува што е добро што лошо? Тој што ти вика на тебе дека треба да си добро послушно војниче а тој самиот убива голема маса на луѓе без последици?
  :drunk:
   
  На Qaz му/ѝ се допаѓа ова.
 9. KateKane

  KateKane Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јули 2018
  Пораки:
  1.718
  Допаѓања:
  33.404
  Пол:
  Женски
  Ammmm what?
  Сериозно, what?
  Каква моќ над нас, какви теории на заговор? Докторите имаат книги напишано иначе, стручни со по минимум 6 години учење. Од нив ми се информациите за оптимум.

  Иначе онтопик, 0 :D
   
  На DAngel, Роберт 7 и ceca-1 им се допаѓа ова.
 10. Шминкер

  Шминкер Активен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2019
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  32
  Пол:
  Машки
  96 :)
   
  На Flower.D му/ѝ се допаѓа ова.
 11. ray-man

  ray-man Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 декември 2012
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  386
  Пол:
  Машки
  Пет шест пати месечно.
   
  На Flower.D му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Biny

  Biny Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2018
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  196
  Пол:
  Машки
 13. Alisa22

  Alisa22 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  2.177
  Допаѓања:
  13.330
  Пол:
  Женски
  Mnoguuu
   
  На Nevergiveup1 и diskreten32 им се допаѓа ова.
 14. Biny

  Biny Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2018
  Пораки:
  136
  Допаѓања:
  196
  Пол:
  Машки
  некој месец ќе ми избега со 0 некој со 12. зависи од многу фактори, иако едниот е секогаш спремен

  jas
   
 15. shz

  shz Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  3.921
  Допаѓања:
  41.518
  Пол:
  Женски
  Зависи кога како.
  Некогаш повеќе некогаш помалку.
   
  На diskreten32 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Fauhxy

  Fauhxy Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2016
  Пораки:
  293
  Допаѓања:
  2.014
  Пол:
  Женски
  Зависи. Некогаш немам, некогаш па ич
   
  На Hellobeautiful, ceca-1, RoseRain и 6 други им се допаѓа ова.
 17. Dadusicka

  Dadusicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  1.479
  Допаѓања:
  53.838
  Пол:
  Женски
  лани ретко, годинава уште поретко
   
  На BoyL, Herrera и diskreten32 им се допаѓа ова.
 18. gjoker4e

  gjoker4e Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2016
  Пораки:
  3.762
  Допаѓања:
  23.684
  Пол:
  Женски
  23 до 52 пати
   
  На ninja35, Herrera, diskreten32 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. naturallmess

  naturallmess Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2018
  Пораки:
  940
  Допаѓања:
  3.228
  Пол:
  Женски
  od 10 do 20
   
  На diskreten32 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  4.075
  Допаѓања:
  21.273
  Пол:
  Женски
  Секој ден , освен кога тетка ми е на гости по една недела :D некогаш и два пати дневно .
   
  На diskreten32 му/ѝ се допаѓа ова.