Колку пати месечно имате секс?

Дискусија во 'Секс' започната од akvarium, 4 февруари 2015.

 1. simonka93

  simonka93 Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 март 2012
  Пораки:
  3.038
  Допаѓања:
  69.344
  Се рачуна за многу ако кажам дека животот ме је** секој ден?
   
  На Jana_♡, Elf, Tajnaotrovna и 12 други им се допаѓа ова.
 2. bijonse

  bijonse Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2016
  Пораки:
  681
  Допаѓања:
  1.263
  Пол:
  Женски
  ...јас пак мислев дневно...тоа па месечно пишувало!

  [​IMG]

  :D
   
  На The Chef, Роберт 7, Chanell* и 5 други им се допаѓа ова.
 3. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  17.299
  Допаѓања:
  269.094
  Пол:
  Женски
  зависи у која поза те је*е Сајмон :rofl:
   
  На Tajnaotrovna, Petar80 и diskreten32 им се допаѓа ова.
 4. Winnie Pooh

  Winnie Pooh Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2018
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  129
  Пол:
  Женски
  20-30 пати месечно односно секој ден освен за време на менструалниот циклус но некогаш и за време на менструалниот циклус имаме секс
   
  На SugarHoney, anas23, Deni87 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. Swatt

  Swatt Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 март 2019
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  363
  Пол:
  Машки
  7-8 пати месечно.
   
 6. makedon81

  makedon81 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2019
  Пораки:
  290
  Допаѓања:
  429
  Пол:
  Машки
  Pa preku edna vecer :) od 15 -20 pati :P
   
 7. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  2.657
  Допаѓања:
  6.838
  Пол:
  Машки
  Се отепа од ебање, како не ти отекоја јас нз.


  Инаку јас пред скоро 10тина дена имав секс, а претходно можеби бев на рачно 4-5 месеци.
   
 8. Independent Girl

  Independent Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2018
  Пораки:
  251
  Допаѓања:
  1.175
  Пол:
  Женски
  Normalno e sto nemam sex so meseci?
   
  На Dirizabl и WildMk им се допаѓа ова.
 9. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  9.942
  Допаѓања:
  55.706
  Пол:
  Женски
  Нормално е, зошто не би било?
   
  На Independent Girl и WildMk им се допаѓа ова.
 10. 1992g

  1992g Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2014
  Пораки:
  924
  Допаѓања:
  9.474
  Пол:
  Женски
  Скоро секој викенд. А може и 4-5 дена по ред ако сум хормонски излудена т.е ми се плодни денови.
   
  На SugarHoney и makedon81 им се допаѓа ова.
 11. lilly57

  lilly57 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2018
  Пораки:
  410
  Допаѓања:
  339
  Пол:
  Женски
  Досега најмногу 14.
   
  На Dirizabl и makedon81 им се допаѓа ова.
 12. MarijanaKolevska

  MarijanaKolevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2019
  Пораки:
  123
  Допаѓања:
  301
  Пол:
  Женски
  okolu 20 pati mesechno. sekako, nekoi seksovi se podobri od ostanatite:)
   
  На Dirizabl, makedon81 и Bratot им се допаѓа ова.
 13. tigrica92

  tigrica92 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2014
  Пораки:
  443
  Допаѓања:
  233
  Пол:
  Женски
  Скоро секој ден
   
  На MarianaBT, Dirizabl, Biny и 2 други им се допаѓа ова.
 14. Joanna_

  Joanna_ Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2018
  Пораки:
  149
  Допаѓања:
  539
  Пол:
  Женски
  Со огледа на тоа дека сме нон стоп заедно, немаме само кога имам добиено и плус 3 до 5 дена ептен сме зафатени во месецот или не сме заедно. Така да околу 20 или повеќе пати.
   
  На makedon81 и MarianaBT им се допаѓа ова.
 15. twilight123

  twilight123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 март 2012
  Пораки:
  566
  Допаѓања:
  484
  Пол:
  Женски
  8-9 пати
   
  На makedon81 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Dirizabl

  Dirizabl Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 мај 2017
  Пораки:
  67
  Допаѓања:
  79
  Пол:
  Машки
  месечно ?Јас непамтам од кога, загорев сиротиот ;)
   
 17. SugarHoney

  SugarHoney Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2019
  Пораки:
  407
  Допаѓања:
  1.088
  Пол:
  Женски
  10-15 пати максимум.
   
  На Bradestiot989, Biny, Wallker и 2 други им се допаѓа ова.
 18. Frosin4e

  Frosin4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  198
  Допаѓања:
  148
  Пол:
  Женски
  1
   
  На Biny и Wallker им се допаѓа ова.
 19. Nekogas I sega

  Nekogas I sega Активен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2020
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  136
  Пол:
  Машки
  uffffff..... poslednive meseci... skoro ic... 0.
   
 20. t.a.m

  t.a.m Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2020
  Пораки:
  164
  Допаѓања:
  286
  ;(