1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колку секс е нормално да се има?

Дискусија во 'Канта' започната од mili1980, 8 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mili1980

  mili1980 Нов член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2013
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  Ajde decki i devojki kazete kolku ste podgotveni za seks vo dolgi stazi ili samo na edna partija i zaspivate.
   
 2. hello-kitty.90

  hello-kitty.90 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2013
  Пораки:
  2.386
  Допаѓања:
  12.465
  ЕХЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ...
  Кога сум баш напалена ми се случува да доживеам оргазам 2-3 пати (а тоа најчесто се случува по завршеток на менструален циклус), а тој сиротиот само по еднаш, но секогаш има исклучоци. Сме имале искуство со продупчени кондоми, па затоа е најсигурно само една партија. Секој ден подобро по една.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.