1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колку секс-партнери сте имале досега?

Дискусија во 'Секс' започната од SweetDoll, 13 декември 2009.

?

Колку сексуални партнери сте имале досега?

 1. 1

  792 глас(а)
  32,3%
 2. 2

  315 глас(а)
  12,8%
 3. 3-5

  450 глас(а)
  18,3%
 4. 6-10

  200 глас(а)
  8,2%
 5. Над 10

  260 глас(а)
  10,6%
 6. Сè уште не сум имала односи

  436 глас(а)
  17,8%
 1. SweetDoll

  SweetDoll Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  7
  Kolku sex patrneri ste imale do sega.jas na pr sum smenila 3 so ogled na moite 18 godinki moze i mnogu se :D hihih
  ama bas i ne se zamaram sexot e normalna rab
  kako e kaj vas :D
   
  На Cecko85, Aleksandar94, KrisBt и 4 други им се допаѓа ова.
 2. malecka15

  malecka15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  93
  Допаѓања:
  165
  2 ;)
   
  На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. skorpija1992

  skorpija1992 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2009
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  36
  1 :)
   
  На pinky16 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. soledad

  soledad Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  418
  Допаѓања:
  251
 5. peperutkaa

  peperutkaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  940
  Допаѓања:
  615
  Пол:
  Женски
  bivsiot i segasniot( maz mi) samo dvajca :twisted: ;)
   
 6. magic

  magic Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  79
  Пол:
  Женски
  2-ца - доста се не сакам повеќе, а помалку не можам :lol: :lol: :lol:
   
  На Nastjaaa4 и Mala-Lagana им се допаѓа ова.
 7. lavce

  lavce Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  158
  Допаѓања:
  36
 8. marinna

  marinna Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  2
 9. WomanInLove

  WomanInLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  267
  Пол:
  Женски
  2ca (deckoto i prviot sto mi bese i sega skoro so eden muvac) :P inace imam 18 i pol god :)
   
 10. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  307
  Site so po eden dvajca bravo .... jas se mislev da kazam ili ne hehehe brojkata e 9 ;)
   
  На GGEEL, Xxx007, elenkata20 и 26 други им се допаѓа ова.
 11. ketrina53

  ketrina53 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 декември 2009
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  3
  yeeeeeeeee vodammmmmmmm :D
   
  На zefkey му/ѝ се допаѓа ова.
 12. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  196
  2 ;)
   
  На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Kitten

  Kitten Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  9.375
  Допаѓања:
  42.187
  Пол:
  Женски
  10...jbg...ali sekoj nov e edno iskustvo poveke :P
   
  На spacegirl92, TutiFuti, elenkata20 и 12 други им се допаѓа ова.
 14. Sandra-Di

  Sandra-Di Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 декември 2009
  Пораки:
  49
  Допаѓања:
  70
  ah nezgodno mi paga vaka koga citam po 1, 2 :) ali dobro valjda pomladi se.
  Jas ke kazam- dvocifreno hehehe
   
  На Александар М, GoranKumanovo, spacegirl92 и 9 други им се допаѓа ова.
 15. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  196
  Мислам дека бројката не е важна и НИКАКО не ја карактеризира девојката. Сите ние имаме различни животни искуства, врски, гледање на работите....важно е само да знаеме да се носиме со тоа. 1 или 50 партнери, сеедно, тоа нема да не направи ниту светица ниту курва, се додека останеме свои и размислуваме со своја глава за своите постапки.
   
  На Cecko85, DenicijaNaPetre, Tikvice и 21 други им се допаѓа ова.
 16. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.636
  Допаѓања:
  149.234
  Што е важно,онолку колку што ти се прави кејфот е правата бројка.
  Сами си се дискириминираме па после мажите се криви.
  Се додека уживате во сексот и ја носите страста во себе,супер е.
   
  На Tikvice, ku4ence, jasbi и 8 други им се допаѓа ова.
 17. kleopatra

  kleopatra Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  11
  7 godini samo so 1,i toa maz mi ;)
   
  На NoLimit, Lolita7, curlyhair и 8 други им се допаѓа ова.
 18. mina

  mina Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  1.260
  Допаѓања:
  637
  i nie ne mislime deka brojkata na seksualni partneri ke ne podeli vo edna od dvete grupi (svetitci ili kurvi)! Ova go pavime za zabava! ednostavno se izjasnuvame, ako sakame da si kazeme ke si kazeme, ako ne sakame da se izjasnime ke ja odmineme temava! ovaa tema bara brojka, a ne filozofii!
  koga sme kaj brojkata ete ja mojava...1 partner... mojot segasen decko! drugite ne mozea da uzivaat vo toj luksuz :lol: :lol: :lol: :lol:
   
  На SexyGirl2, lara-s, mona.s и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. Avatar

  Avatar Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  12
  hehehe i jas koga gi procitav prvite nekolku komentari se pomisliv dali da kazam ama tvojta brojka me malku ohrabri:) jas so 7:)
   
  На Tikvice, Jack и Cleonika им се допаѓа ова.
 20. MarinaR

  MarinaR Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2009
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  14
  Уф па добро со оглед на тоа што имам 24 години веќе сум мажена не успеав да стигнам до двоцифрена бројка ке кажам една рака полна :lol:
   
  На Александар М и Jack им се допаѓа ова.