1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колку секс-партнери сте имале досега?

Дискусија во 'Секс' започната од SweetDoll, 13 декември 2009.

?

Колку сексуални партнери сте имале досега?

  1. 1

    792 глас(а)
    32,3%
  2. 2

    315 глас(а)
    12,8%
  3. 3-5

    450 глас(а)
    18,3%
  4. 6-10

    200 глас(а)
    8,1%
  5. Над 10

    261 глас(а)
    10,6%
  6. Сè уште не сум имала односи

    436 глас(а)
    17,8%
  1. iloveyou

    iloveyou Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 декември 2009
    Пораки:
    18
    Допаѓања:
    16
    Пол:
    Женски
    Ne e vazno kolku sme imale, bitno POSLE PRVIOT SEKOJ E VTOR :D
     
    На FentyBitch, biGirl, Capric0rn и 8 други им се допаѓа ова.
  2. Marija-Ana

    Marija-Ana Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 јануари 2010
    Пораки:
    3
    Допаѓања:
    3
    Е моја Тања и јас се согласувам со тебе ама тешко оди менувањето партнери кај нас или сето се прави скришум и се чека судниот ден!Дваесет години спијам со еден а тоа е мојот сопруг но незапрела љубопитноста како е да легнеш со друг маж?Во секој случај поздрав до тебе и сите женски на форумов!
     
    На ane.bella, ivanagoki и stilas7 им се допаѓа ова.
  3. Spidy

    Spidy Популарен член

    Се зачлени на:
    19 ноември 2009
    Пораки:
    4.182
    Допаѓања:
    10.790
    Пол:
    Женски
    Со речиси 20 години, сеуште еден ( и уште сме заедно )....
    Ама викаат жена без двајца не умира :D Баш не се брзам да се мажам па да речам овој ќе ми е последен, али здравје ќе видиме :D
     
  4. Marge

    Marge Популарен член

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    739
    Допаѓања:
    2.746
    Sega za sega dvajca,ali ne planiram da ostanam na toa-IDEME DALJE :D
     
  5. Lilit

    Lilit Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    11.711
    Допаѓања:
    150.517
    А Тања ова 6,зошто ти е?! :lol:
    Де бе па ти,зошто би лажеле кога е форум и никој со никого не се знае,па и да каже некоја дека имала 50,рака ќе и стиснам!Јас колку шо гледам ти не си се изјаснила,а бараш од другите да се изјаснат искрено.Не се устручавај,наши сме си,жени сме си,кажи си,не биди несигурна,не барај поддршка од другите женички со поише партнери,да не кажам секс партнери,пошо сме осетиливи жени,ќе речам водачи на љубов.Колку се,толку се,твои си се! :lol:
    Јас без пет не се мажам,ама како тргнало на еден,ниеден цел живот ќе останам! :lol: :lol: :lol:
     
    На Almedina88 му/ѝ се допаѓа ова.
  6. tanja6

    tanja6 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    1.570
    Допаѓања:
    567
    Пол:
    Женски
    daleku od toa deka sum nesigurna i deka baram podrska od drugite od kade zakluci takvo nesto draga lilit;ako necie mislenje ne ti se dopaga ne znaci deka taa osoba e nesigurna ili pomalku pametna od tebe neli..ova e sajt na koj sekoj moze da si go iznaese svoeto mislenje bez razlika dali ni se dopaga ili ne bar jas taka mislam,inaku ne rekov deka tie sto pisale na forumot lazat,zasto bi lazele;nego mi padna cudno nekako site so po eden dvajca,a kako slusas okolu sebe vo sekojdnevniot zivot,ili citas po forumi,tabloidii i sl.ovoj ja prevaril taa so druga,taa go prevarila deckoi so drug,tie se razdelile,onie se razvele,a na kraj site posteni :) nego pak ke recam si go imame toj balkanski mentalitet uste od raganje,pa smetame deka e sramota ako si smenil poveke od dvajca,zatoa i ostanala taa zaebancija"ti si mi vtor dragi" :) jas licno sum imala 7 i ne se sramam od toa.imam 29 godini i ne mislam deka e toa nekoja strasna brojka za godinite.i jas kako srednoskolka sum imala zamisla deka toj sto ke mi bide prv ke go zemam za maz,ama ne sekogas vo zivotot ispaga onaka kao so planirame neli :)
     
    На Jack му/ѝ се допаѓа ова.
  7. mazena

    mazena Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 јануари 2010
    Пораки:
    8
    Допаѓања:
    1
    videte luge mnogu me nerviraat zeni koi se pravat svetici pa mi vikaat samo so maz mi,samo so eden i sl.pa na nekoj nacin kako da im se potsmevaat na drugite ama treba tie da se sramat oti sigurno tie ne se edinstveni na mazite doma vo nikoj slucaj bez razlika kolku se ubedeni vo toa.Sega e drugo vreme i ako ziveat vo minatoto togas ne treba da sedat i na net oti moze da vidat nogu raboti za koi nemaat ni sonuvano pa nemoj posle da gi grize sovesta a verojatno gi cesa dole kako bi bilo kad bi bilo.Inaku jas sum so 4 do sega.
     
  8. bumbi

    bumbi Популарен член

    Се зачлени на:
    3 јануари 2010
    Пораки:
    494
    Допаѓања:
    262
    Пол:
    Женски
    Epa ajde ke smetame. Jas imam 20 g. na 15 go fativ prviot decko, imavme 4 godisna vrska, potoa pauzirav otprilika polovina godina i sega veke 7 meseci imam drug. I ajde kade da gi stavam ostanatite sto gi barate? :D
     
    На elena.94 му/ѝ се допаѓа ова.
  9. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.792
    Допаѓања:
    65.500
    Пол:
    Женски
    Do sega? Pa neli si mazena? Mene iskreno dovolni mi bea dvajca. So decko mi sexot ni e top i ne ni sakam so nekoj drug.Segasnite planovi mi se so nego da si ostanam, ama vremeto ke pokaze neli.
     
    На MalataViki му/ѝ се допаѓа ова.
  10. Dark-Rose

    Dark-Rose Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 декември 2009
    Пораки:
    136
    Допаѓања:
    76
    Еххх драги мои, може ли една тема да помине без да се јадосувате меѓу себе? 4 :!:
     
    На lola90 и anabel-a им се допаѓа ова.
  11. tanja6

    tanja6 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    1.570
    Допаѓања:
    567
    Пол:
    Женски
    e ajde de,i jas toa se cudam ama izgleda mnogu zeni na kup pa toa ti e :) odma ke se najde nekoj da te "psihoanalizira"od negova gledna tocka i da ti popuva :)sekoj si misli za sebesi deka e najpameten neli,samo ne treba da se preteruva vo toa :)
     
  12. Lilit

    Lilit Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    11.711
    Допаѓања:
    150.517
    Шо ви е бе?! :lol:
    Тања не ли примети дека се шегувам?!Не сум до толку будала да ти попувам и да сум затуцана,заглавена во средновековието!Па дури и во времето на баба ми поише се работеле по плевни него ли сега што се припотресуваат и прават светици!
    Бреее шала да не се сфатело,јас ниту навредив никого,ниту потценив.Дури и смајлиња ставив.
    Полиберална од мене ако најдеш,здравје! :lol:
     
    На anabel-a му/ѝ се допаѓа ова.
  13. tanja6

    tanja6 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    1.570
    Допаѓања:
    567
    Пол:
    Женски
    ok.biduva nedorazbiranje.sepak zivotot e premnogu kratok za da go trosis na negativni emocii neli .sekoe dobro :)
     
  14. FrozenGirl

    FrozenGirl Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 јануари 2010
    Пораки:
    3
    Допаѓања:
    1

    xaxaxaxaxax lol me iznasmea.. :lol: :lol: :lol:
     
    На kafee му/ѝ се допаѓа ова.
  15. Pennyroyal

    Pennyroyal Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 декември 2009
    Пораки:
    48
    Допаѓања:
    40
    Прљава девица сум си јас :lol:
     
    На O.l.i.v.a му/ѝ се допаѓа ова.
  16. Supergirl

    Supergirl Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 јануари 2010
    Пораки:
    3
    Допаѓања:
    0
    Jas sum imala 2ca... Za prviot pa, zal mi e sto ne go cuvav za ovoj sto sum sega, ama toa e toa sega e kasno i nema mesto za kaenje. Kako i da e sexot so ovoj vtoriot e ...mmmm odlicen :D
     
  17. Janalicious

    Janalicious Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    24
    Допаѓања:
    14
  18. svetlana-74

    svetlana-74 Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 јануари 2010
    Пораки:
    16
    Допаѓања:
    5
    1 i samo eden ke ostane zatoa sto sum mazena ne mi trebaat do prva avanturi
     
    На MalataViki му/ѝ се допаѓа ова.
  19. kate21

    kate21 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 декември 2009
    Пораки:
    4.220
    Допаѓања:
    3.852
    Пол:
    Женски
    hehe mene samo decko mi me ima videno gola hehe :D .Sto koga sum so nego od koga znam za sebe!!!Ama i ne mislam da go menuvam :D
     
    На Lolita7, Мистер_89 и MalataViki им се допаѓа ова.
  20. Maja85

    Maja85 Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 јануари 2010
    Пораки:
    41
    Допаѓања:
    22
    Bravo za ova :D i ova da e pravilo na site devojki sto e i tocno samo eden moze da te skine site posle nego se vtori ! I uste edno pravilo za zenski "Na masko sekogas davaj mu od polovinata nadole,nikogas od polovinata nagore " :)
     
    На H.VAGA му/ѝ се допаѓа ова.