Колку секс-партнери сте имале досега?

Дискусија во 'Секс' започната од SweetDoll, 13 декември 2009.

?

Колку сексуални партнери сте имале досега?

 1. 1

  691 глас(а)
  34,6%
 2. 2

  255 глас(а)
  12,8%
 3. 3-5

  344 глас(а)
  17,2%
 4. 6-10

  135 глас(а)
  6,8%
 5. Над 10

  174 глас(а)
  8,7%
 6. Сè уште не сум имала односи

  400 глас(а)
  20,0%
 1. The_boy

  The_boy Активен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2019
  Пораки:
  232
  Допаѓања:
  399
  Пол:
  Машки
  Само толку?
   
 2. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  13.647
  Допаѓања:
  78.361
  Пол:
  Женски
  Ако се толку, како можеш на една членка да и кажеш дека 2јца и се таман.
  Таа ако сака и со уште 2јца ќе легне, етикетирањево се поголем замав зима.
   
  На BoyL, Animali и candy.cane им се допаѓа ова.
 3. The_boy

  The_boy Активен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2019
  Пораки:
  232
  Допаѓања:
  399
  Пол:
  Машки
  Двајца за женско односно две за машко, истотака, се доволно.
   
 4. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  13.647
  Допаѓања:
  78.361
  Пол:
  Женски
  Напротив.
  Ти велам треба да се разбудиш.
   
  На BoyL, Animali и candy.cane им се допаѓа ова.
 5. Soprugot

  Soprugot Активен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2019
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  119
  Пол:
  Машки
  So Edna vodejlne ljubov i seks a so 7 samo seks
   
  На Animali му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Dust

  Dust Game Over Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  7.841
  Допаѓања:
  110.949
  Пол:
  Женски
  И која е разликата? Или само се тешиш со бројкава:D
   
  На Alisa22 и Animali им се допаѓа ова.
 7. Animali

  Animali Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  1.156
  Допаѓања:
  9.320
  Пол:
  Женски
  @Dust Од технички аспект е исто, од романтичен не е :D Може мисли на водењето љубов ја сакал личноста, имало емоции и страст, а со другите лаки севен само онака :D
   
  На Dust му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Soprugot

  Soprugot Активен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2019
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  119
  Пол:
  Машки
  Ne se tesam so brojkata.... Mene mi e bitna taa Edna dr e ne bitno dali 10 ili 100...poentata mi bese dr
   
 9. Dust

  Dust Game Over Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  7.841
  Допаѓања:
  110.949
  Пол:
  Женски
  Нека се теши. Кога веќе пенетрира во некоја, секс си е секс... немало можеби љубовни емоции со другите ама имало привлечност. А и тоа е еден вид емоција.. сигурно не би легнал некоја што не го привлекла..
   
  На Feminka22, Alisa22 и Animali им се допаѓа ова.
 10. The_boy

  The_boy Активен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2019
  Пораки:
  232
  Допаѓања:
  399
  Пол:
  Машки
  Брат ќе те распнат седи мирен :D
   
 11. Soprugot

  Soprugot Активен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2019
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  119
  Пол:
  Машки
  Proceduralno taka e
   
 12. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  7.818
  Допаѓања:
  40.581
  Порасни.
  Он само сака да каже дека си бара швалерка, ама ќе си ја сака уште жената. Да не очекуваат љубов, само секс.
   
  На Alisa22, KateKane, Dentina и 4 други им се допаѓа ова.
 13. The_boy

  The_boy Активен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2019
  Пораки:
  232
  Допаѓања:
  399
  Пол:
  Машки
  Добро што ви е со тоа порасни? :D
   
 14. Dentina

  Dentina Популарен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  844
  Допаѓања:
  6.830
  Адолесцентиве најсмешни, за другите применуваат мерки кои не важат за нив лично.:D И се им штима и понатака, бубиња.:muscle:
   
  На IM.TMKQ, KateKane, Animali и 2 други им се допаѓа ова.
 15. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  1.281
  Допаѓања:
  2.262
  Пол:
  Машки
  Таа едната веројатно ја сакал и како личност и сексуално го привлекувала, а другите само сексуално. Нешто као да си се задоволат двајцата и никому ништо. :)
   
  На Alisa22 и Animali им се допаѓа ова.