Колку секс-партнери сте имале досега?

Дискусија во 'Секс' започната од SweetDoll, 13 декември 2009.

?

Колку сексуални партнери сте имале досега?

 1. 1

  711 глас(а)
  34,1%
 2. 2

  267 глас(а)
  12,8%
 3. 3-5

  368 глас(а)
  17,6%
 4. 6-10

  148 глас(а)
  7,1%
 5. Над 10

  184 глас(а)
  8,8%
 6. Сè уште не сум имала односи

  408 глас(а)
  19,6%
 1. The_boy

  The_boy Активен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2019
  Пораки:
  232
  Допаѓања:
  406
  Пол:
  Машки
  Само толку?
   
 2. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  15.555
  Допаѓања:
  94.753
  Пол:
  Женски
  Ако се толку, како можеш на една членка да и кажеш дека 2јца и се таман.
  Таа ако сака и со уште 2јца ќе легне, етикетирањево се поголем замав зима.
   
  На BoyL, Animali и candy.cane им се допаѓа ова.
 3. The_boy

  The_boy Активен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2019
  Пораки:
  232
  Допаѓања:
  406
  Пол:
  Машки
  Двајца за женско односно две за машко, истотака, се доволно.
   
 4. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  15.555
  Допаѓања:
  94.753
  Пол:
  Женски
  Напротив.
  Ти велам треба да се разбудиш.
   
  На BoyL, Animali и candy.cane им се допаѓа ова.
 5. Soprugot

  Soprugot Активен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2019
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  120
  Пол:
  Машки
  So Edna vodejlne ljubov i seks a so 7 samo seks
   
  На Animali му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Dust

  Dust Game Over Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.344
  Допаѓања:
  129.367
  Пол:
  Женски
  И која е разликата? Или само се тешиш со бројкава:D
   
  На SummerGirl, Alisa22 и Animali им се допаѓа ова.
 7. Animali

  Animali Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  1.156
  Допаѓања:
  9.363
  Пол:
  Женски
  @Dust Од технички аспект е исто, од романтичен не е :D Може мисли на водењето љубов ја сакал личноста, имало емоции и страст, а со другите лаки севен само онака :D
   
  На Dust му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Soprugot

  Soprugot Активен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2019
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  120
  Пол:
  Машки
  Ne se tesam so brojkata.... Mene mi e bitna taa Edna dr e ne bitno dali 10 ili 100...poentata mi bese dr
   
 9. Dust

  Dust Game Over Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.344
  Допаѓања:
  129.367
  Пол:
  Женски
  Нека се теши. Кога веќе пенетрира во некоја, секс си е секс... немало можеби љубовни емоции со другите ама имало привлечност. А и тоа е еден вид емоција.. сигурно не би легнал некоја што не го привлекла..
   
  На Feminka22, Alisa22 и Animali им се допаѓа ова.
 10. The_boy

  The_boy Активен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2019
  Пораки:
  232
  Допаѓања:
  406
  Пол:
  Машки
  Брат ќе те распнат седи мирен :D
   
  На najjacha му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Soprugot

  Soprugot Активен член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2019
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  120
  Пол:
  Машки
  Proceduralno taka e
   
 12. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  8.610
  Допаѓања:
  44.479
  Порасни.
  Он само сака да каже дека си бара швалерка, ама ќе си ја сака уште жената. Да не очекуваат љубов, само секс.
   
  На WildMk, TashSefton, Alisa22 и 6 други им се допаѓа ова.
 13. The_boy

  The_boy Активен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2019
  Пораки:
  232
  Допаѓања:
  406
  Пол:
  Машки
  Добро што ви е со тоа порасни? :D
   
 14. Dentina

  Dentina Популарен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  982
  Допаѓања:
  9.661
  Адолесцентиве најсмешни, за другите применуваат мерки кои не важат за нив лично.:D И се им штима и понатака, бубиња.:muscle:
   
  На WildMk, IM.TMKQ, KateKane и 3 други им се допаѓа ова.
 15. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  1.817
  Допаѓања:
  3.457
  Пол:
  Машки
  Таа едната веројатно ја сакал и како личност и сексуално го привлекувала, а другите само сексуално. Нешто као да си се задоволат двајцата и никому ништо. :)
   
  На Alisa22 и Animali им се допаѓа ова.
 16. Sweetlove_0312

  Sweetlove_0312 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2017
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  7.216
  Пол:
  Женски
  Вкупно се 5 , а со 1 дечко бев 4 години во врска и секс редовно
   
  На Vlaad му/ѝ се допаѓа ова.
 17. hellocity

  hellocity Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2017
  Пораки:
  1.862
  Допаѓања:
  3.706
  Пол:
  Женски
  692 гласа со еден хахахах и тука ли лажете бе :D

  Па поаро вака отколку некој мангуп да ја скине и после да ја откаче
   
  Последна измена од модератор: 20 март 2020
  На Tekki, invisible23, jasbi и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 18. flawless_

  flawless_ Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2020
  Пораки:
  536
  Допаѓања:
  1.553
  Пол:
  Женски
  Мора да е лага ако е еден?
   
  На sparklie, elenaxbbg, deskarada и 9 други им се допаѓа ова.
 19. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.744
  Допаѓања:
  22.577
  Пол:
  Женски
  Некои не сфаќаат дека можеш и само еден партнер да имаш.
   
  На sparklie, hermosa, Different7 и 12 други им се допаѓа ова.
 20. hellocity

  hellocity Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2017
  Пораки:
  1.862
  Допаѓања:
  3.706
  Пол:
  Женски
  За кој како јас со моите 21 год секс со еден партнер ми е незамисливо а и во какво време живееме :D Освен ако одете врски по 5 6 години тогаш даа али вакаа
   
  На Vlaad, Tekki и SummerGirl им се допаѓа ова.