1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колку секунди можете без да дишите

Дискусија во 'Канта' започната од RockNroLLGirL, 5 февруари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. RockNroLLGirL

  RockNroLLGirL Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2014
  Пораки:
  1.539
  Допаѓања:
  5.303
  Пол:
  Женски
  јас можам 44 секунди :wasntme:
   
 2. imelda

  imelda Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  1.622
  Допаѓања:
  10.328
  Не лажи децата сега со вакви игри, и тие мозочни ќелии да си оштетат што Фејсбук не ги дотепал. |(
   
  На Hipster му/ѝ се допаѓа ова.
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.111
  Допаѓања:
  56.345
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.