Колку се издржливи вашите партнери?

Дискусија во 'Секс' започната од sexysexy6699, 22 јануари 2010.

 1. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  11.730
  Допаѓања:
  19.085
  Пол:
  Женски
  Туууууу. Ама се пофали. :lol:

  Добар е и мојов. Издржлив. Напредува се повеќе и повеќе. :rofl:
   
  На Dadusicka, wannaBeMomma и diskreten32 им се допаѓа ова.