1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колку се приврзани вашите миленици за вас?

Дискусија во 'Дом' започната од mil4ence, 14 септември 2013.

  1. WaffleGirl

    WaffleGirl Популарен член

    Се зачлени на:
    25 април 2014
    Пораки:
    877
    Допаѓања:
    1.046
    Со Фокси,премногу.Сестра ми се плаши од неа,мајка ми исто.Со татко ми исто така се гали,не за џабе вика дека е заљубен во неа :lol:
    Кај мене е 1 година и скоро 6 месеци ^_^ А кога ја купив имаше може 3-4 месеци,не знам..
    Многу се разубаве откако дојде кај нас :D
    Ја храниме со лешници,бадеми,семки,кашкавал,се најубаво 8)
    И затоа крзното и се раздвојува на грбот.Премногу ја сакам и не можев да поднесам дека за малце ќе ја изгубев,но тука е со мене сеуште,не сакам да слушам дека хрчаците живеат малку,не го сакам тоа ;(
    Можеби премногу се приврзувам,но бебе мое е :l: :mm:
     
    На Zavisnaodblago му/ѝ се допаѓа ова.
  2. viki-dete

    viki-dete Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 јули 2013
    Пораки:
    686
    Допаѓања:
    765
    Пол:
    Женски
    Со мачките не многу, доаѓаат кај мене само кога се гладни. Но со Астра е друга приказна, уште кога ми го слушне гласот јурне кон мене, скока и не ми дава да влезам внатре, детска радост. Таа е моето мало разгалено детенце, кое си го сакам највеќе на свет.
     
    На Zavisnaodblago му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Zavisnaodblago

    Zavisnaodblago Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 август 2016
    Пораки:
    99
    Допаѓања:
    236
    Пол:
    Женски
    Многу се приврзани,паметни и мили.Мачето нема ден да не преде,а кучето секогаш ни се радува кога ќе се вратиме од некаде.Срциња се!:inlove:Многу ни се чудат на паметот,зборуваат сме биле улави,ама всушност тие треба сами да се погледнат какви се:punch: