Колку слободни денови имате неделно?

Дискусија во 'На работното место' започната од Tanjamm, 30 април 2016.

 1. garmarna

  garmarna Нов член

  Се зачлени на:
  11 март 2020
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Јас работам неофицијално за да можам да имам повеќе викенди колку што сакам. Не е ни чудо што немам ништо. Тргувам и тоа е џабе фасцинантно и навистина помага да заработите пари, и ако има трговци со колеги би било одлично да разговарате. И ако сте заинтересирани да започнете со тргување, можам да ја препорачам оваа компанија https://www.instaforex.com/reviews_forex_traders , има демо верзија на нивната страница за да можете да пробате.
   
 2. Annora

  Annora Популарен член

  Се зачлени на:
  5 март 2015
  Пораки:
  1.164
  Допаѓања:
  5.715
  Пол:
  Женски
  Два, сабота и недела. И секако, државни празници.
   
  На Nenadskopje му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Bicka77

  Bicka77 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2020
  Пораки:
  1.538
  Допаѓања:
  4.307
  Пол:
  Женски
  викенди, државни и верски празници
   
 4. makedon81

  makedon81 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2019
  Пораки:
  290
  Допаѓања:
  429
  Пол:
  Машки
  Викенд
   
 5. Brunhilde

  Brunhilde Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  3.325
  Допаѓања:
  30.676
  Пол:
  Женски
  Само за викенд.
   
 6. belchy

  belchy Активен член

  Се зачлени на:
  15 април 2020
  Пораки:
  78
  Допаѓања:
  138
  Пол:
  Женски
  Секој викенд и плус празници.:D
   
 7. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  20.067
  Допаѓања:
  130.674
  Пол:
  Женски
  Зависи, некогаш по два,некогаш по четири.
   
 8. GirlLove

  GirlLove Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  3.674
  Допаѓања:
  10.953
  Пол:
  Женски
  Фала Богу, по две години работа во викенди, сега имам два плус празници. :)
   
  На Cutiepie1 му/ѝ се допаѓа ова.