1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колку споделувате со другите членови од форумов?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Srckata28, 9 август 2018.

  1. Srckata28

    Srckata28 Форумски идол

    Се зачлени на:
    6 јануари 2013
    Пораки:
    4.552
    Допаѓања:
    21.650
    Пол:
    Женски
    Не знаев како да ја крстам саглам темава ниту пак како да побарам дали веќе има нешто вакво ама ете. Може и да заврши во канта. :D

    Прашањево: Дали со некои феминки сте споделиле приватни социјални мрежи (фејсбук, инстаграм) да се дружите и таму или пак на форумов сте „стриктно професионални“ и доаѓате само за релакс, дискусија итн. но анонимно?

    Може некои сте се и запознале и сте станале редовна дружба за кафе, штознам.

    Па, од чиста љубопитност, да видам колку сериозно го сфаќаме форумов и членовите и пријателствата стекнати овде. :)

    Се надевам темава нема да биде злоупотребена од машките што често знаат да бараат некои од горенаведените информации во лп. :drunk:
     
    На buba4e89 и Natural91 им се допаѓа ова.
  2. Natural91

    Natural91 Активен член

    Се зачлени на:
    12 октомври 2017
    Пораки:
    59
    Допаѓања:
    199
    Пол:
    Женски
    Чисто за релакс доколку има интересна дискусија сакам да слушнам различни ставови, има ликови кои се интересни и квалитетни за читање но сепак би останала анонимна и не би споделила социјална мрежа или сл.
     
  3. Sahlene

    Sahlene Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 ноември 2015
    Пораки:
    910
    Допаѓања:
    1.219
    Пол:
    Женски
    Не деκа оти е анонимен фоρум сум член, туκу таκа, од што не се сфаќаме сеρиозно. Што се мене тиче, тρеба да се споделат неκои битни инфоρмации со одρедени членови од фоρумот. Не со сите. :)
     
  4. Girly90

    Girly90 Популарен член

    Се зачлени на:
    26 септември 2013
    Пораки:
    599
    Допаѓања:
    1.104
    Пол:
    Женски
    Ич! :)
    првенствено сум ради забава, совети, но исто така можам да си ја отворам душата и да си кажам се што си мислам без никој да знае која сум.
    А и веќе си имам кажано така да не би си го откривала профилот ;)
     
  5. Feminka22

    Feminka22 Форумски идол

    Се зачлени на:
    9 декември 2014
    Пораки:
    14.127
    Допаѓања:
    43.694
    Пол:
    Женски
    Онолку колку што мислам дека е потребно да се знае.Само една ептен интимна работа имам споделено (во ло секако) бидејќи ми требаше совет,а искрено мислам немаше да кажам овде уште долго време.
     
  6. nextredstyle

    nextredstyle Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 јули 2018
    Пораки:
    14.667
    Допаѓања:
    116.481
    Пол:
    Женски
    Јас сакам да си останам анонимна.Доволни се дискусиите на форумот.
     
  7. Queen8

    Queen8 Популарен член

    Се зачлени на:
    8 февруари 2018
    Пораки:
    4.279
    Допаѓања:
    20.711
    Пол:
    Женски
    Во граници на нормала, доволно за дружба и дискусии, но сепак сакам да си ја зачувам приватноста.
     
    На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.
  8. buba4e89

    buba4e89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 август 2012
    Пораки:
    27.169
    Допаѓања:
    177.063
    Пол:
    Женски
    Нема тука анонимност.

    Што се однесува до машките, заклучете си ги профилите.
     
  9. edna_malecka

    edna_malecka Популарен член

    Се зачлени на:
    15 јануари 2018
    Пораки:
    3.894
    Допаѓања:
    14.690
    Пол:
    Женски
    Неколку другарки од Фемина знаат за мојов реален живот. Секогаш ми давале совети,ниту една не ме одбила,а јас секогаш сум се заблагодарила. Ви Благодарам и во оваа прилика:hug:
     
  10. Crna Dama

    Crna Dama Форумски идол

    Се зачлени на:
    19 октомври 2015
    Пораки:
    2.792
    Допаѓања:
    21.843
    Пол:
    Женски
    Да сум споделила со неколку членки од форумов со тие што сум ептен блиска, и фб, и инста, зашто да не. Секако дека е анонимен форумов ама убаво е да запознаеш луге и од тука во живо. Имам неколку членки што ме знаат и во живо, и некои што сме размениле фб. Според мене кога веке пишувам лп, и кога пишуваме дел од нашите проблеми, или било што, ке си разменам фб.
     
    На SummerGirl, Cutiepie1 и Dust им се допаѓа ова.
  11. Dust

    Dust Game Over

    Се зачлени на:
    27 септември 2011
    Пораки:
    11.582
    Допаѓања:
    171.565
    Пол:
    Женски
    Со тек на годините запознав неколку членки во живо, а имам уште некои кои не сум запознала поради сплет на околности иако и двете сакаме:D. И еден член де:lol:

    Две од нив толку ми се најдоа во животов што не знам како да се заблагодарам:hug:
    Одамна не сум анонимна, не се замарам со тоа.. Сите имаме падни-стани период во животов, сите имаме тажни моменти, среќни моменти..
    Тука секогаш сум добивала совет...
    На форумов има прекрасни личности..со големи срце и душа..
    И се немам покаено ниту за тие што сум ги запознала во живо ниту пак за тие што ме знаат на ФБ
     
    На M&M, SummerGirl, Crna Dama и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  12. theowndemon

    theowndemon crazy cat lady Член на тимот

    Се зачлени на:
    17 септември 2013
    Пораки:
    12.596
    Допаѓања:
    155.804
    Пол:
    Женски
    Јас не се кријам, ама во исто време директно не кажвам многу. Ако прај смисла. Имам со неколку разменето контакт, дел и ги сметам за многу, многу блиски па се до нели ирл контакт имање. Дел заборавам кои се и ми треба потсетник ама пробвам да не кажам то кој и како оти ми е срам. :| Исто не ми менва то шо пишам тука ради некој шо ме знај. Та сум шо сум јбг. Се менвам со времето можи ама се менвам и тука, и ирл. :rofl:
     
    На SummerGirl и Трагедијаупмм им се допаѓа ова.
  13. WildMk

    WildMk Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 април 2018
    Пораки:
    37.714
    Допаѓања:
    283.183
    Се' што имам да споделам, споделувам во постови.
     
    На mal.ecka му/ѝ се допаѓа ова.
  14. ¯\_(ツ)_/¯

    ¯\_(ツ)_/¯ Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 јуни 2021
    Пораки:
    232
    Допаѓања:
    1.400
    Не споделувам бидејќи се може да биде злоупотребено.
     
  15. SummerGirl

    SummerGirl Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 март 2010
    Пораки:
    15.921
    Допаѓања:
    32.560
    Пол:
    Женски
    Фејсбук на никој не сум дала. А и не ми ни побарале. И подобро. Убаво ми е да сум анонимна. Некои членки ги познав на фб, ама не сум им пуштила понуда за пријателство. Имам комуницирано со некои членови во пораки. Ме прашуваат за мислење. Никого не сум издала. Само со еден член имав другарски муабет (комшија ми е). Ама одамна го нема на форумов.
     
  16. theowndemon

    theowndemon crazy cat lady Член на тимот

    Се зачлени на:
    17 септември 2013
    Пораки:
    12.596
    Допаѓања:
    155.804
    Пол:
    Женски
    Имам блиски другарки од тука. Им кажвам кога им праќам рилс од шолја. Шо поќе споделување од то. :D
     
  17. Bitter-Sweet

    Bitter-Sweet Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 мај 2010
    Пораки:
    13.148
    Допаѓања:
    76.581
    Пол:
    Женски
    Порано споделував по нешто со одредени членови. Сега не градам никакви пријателства, со никој не се допишувам, само кога треба нешто да се праша или советува, за тоа пишувам (претежно мене ме прашуваат). Коментарите низ темите и лајковите ми се сета близина и главна интеракција со членовите.
     
    На SummerGirl и Srckata28 им се допаѓа ова.
  18. Gosh

    Gosh Мразачка на луѓе

    Се зачлени на:
    10 октомври 2015
    Пораки:
    2.605
    Допаѓања:
    34.263
    Ич.
     
    На INNERBEAUTY и Srckata28 им се допаѓа ова.