1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колку споделувате со другите членови од форумов?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Srckata28, 9 август 2018.

 1. Srckata28

  Srckata28 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  4.292
  Допаѓања:
  19.518
  Пол:
  Женски
  Не знаев како да ја крстам саглам темава ниту пак како да побарам дали веќе има нешто вакво ама ете. Може и да заврши во канта. :D

  Прашањево: Дали со некои феминки сте споделиле приватни социјални мрежи (фејсбук, инстаграм) да се дружите и таму или пак на форумов сте „стриктно професионални“ и доаѓате само за релакс, дискусија итн. но анонимно?

  Може некои сте се и запознале и сте станале редовна дружба за кафе, штознам.

  Па, од чиста љубопитност, да видам колку сериозно го сфаќаме форумов и членовите и пријателствата стекнати овде. :)

  Се надевам темава нема да биде злоупотребена од машките што често знаат да бараат некои од горенаведените информации во лп. :drunk:
   
  На buba4e89 и Natural91 им се допаѓа ова.
 2. Natural91

  Natural91 Активен член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2017
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  199
  Пол:
  Женски
  Чисто за релакс доколку има интересна дискусија сакам да слушнам различни ставови, има ликови кои се интересни и квалитетни за читање но сепак би останала анонимна и не би споделила социјална мрежа или сл.
   
 3. Sahlene

  Sahlene Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2015
  Пораки:
  910
  Допаѓања:
  1.219
  Пол:
  Женски
  Не деκа оти е анонимен фоρум сум член, туκу таκа, од што не се сфаќаме сеρиозно. Што се мене тиче, тρеба да се споделат неκои битни инфоρмации со одρедени членови од фоρумот. Не со сите. :)
   
 4. Girly90

  Girly90 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 септември 2013
  Пораки:
  594
  Допаѓања:
  1.101
  Пол:
  Женски
  Ич! :)
  првенствено сум ради забава, совети, но исто така можам да си ја отворам душата и да си кажам се што си мислам без никој да знае која сум.
  А и веќе си имам кажано така да не би си го откривала профилот ;)
   
 5. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  12.965
  Допаѓања:
  40.780
  Пол:
  Женски
  Онолку колку што мислам дека е потребно да се знае.Само една ептен интимна работа имам споделено (во ло секако) бидејќи ми требаше совет,а искрено мислам немаше да кажам овде уште долго време.
   
 6. nextredstyle

  nextredstyle Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  13.175
  Допаѓања:
  108.591
  Пол:
  Женски
  Јас сакам да си останам анонимна.Доволни се дискусиите на форумот.
   
 7. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.279
  Допаѓања:
  20.707
  Пол:
  Женски
  Во граници на нормала, доволно за дружба и дискусии, но сепак сакам да си ја зачувам приватноста.
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.
 8. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.166
  Допаѓања:
  177.032
  Пол:
  Женски
  Нема тука анонимност.

  Што се однесува до машките, заклучете си ги профилите.
   
 9. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  3.893
  Допаѓања:
  14.682
  Пол:
  Женски
  Неколку другарки од Фемина знаат за мојов реален живот. Секогаш ми давале совети,ниту една не ме одбила,а јас секогаш сум се заблагодарила. Ви Благодарам и во оваа прилика:hug:
   
 10. Crna Dama

  Crna Dama Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2015
  Пораки:
  2.791
  Допаѓања:
  21.841
  Пол:
  Женски
  Да сум споделила со неколку членки од форумов со тие што сум ептен блиска, и фб, и инста, зашто да не. Секако дека е анонимен форумов ама убаво е да запознаеш луге и од тука во живо. Имам неколку членки што ме знаат и во живо, и некои што сме размениле фб. Според мене кога веке пишувам лп, и кога пишуваме дел од нашите проблеми, или било што, ке си разменам фб.
   
  На Cutiepie1 и Dust им се допаѓа ова.
 11. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  11.426
  Допаѓања:
  170.549
  Пол:
  Женски
  Со тек на годините запознав неколку членки во живо, а имам уште некои кои не сум запознала поради сплет на околности иако и двете сакаме:D. И еден член де:lol:

  Две од нив толку ми се најдоа во животов што не знам како да се заблагодарам:hug:
  Одамна не сум анонимна, не се замарам со тоа.. Сите имаме падни-стани период во животов, сите имаме тажни моменти, среќни моменти..
  Тука секогаш сум добивала совет...
  На форумов има прекрасни личности..со големи срце и душа..
  И се немам покаено ниту за тие што сум ги запознала во живо ниту пак за тие што ме знаат на ФБ
   
  На Crna Dama и mal.ecka им се допаѓа ова.
 12. theowndemon

  theowndemon crazy cat lady Член на тимот

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  12.078
  Допаѓања:
  152.174
  Пол:
  Женски
  Јас не се кријам, ама во исто време директно не кажвам многу. Ако прај смисла. Имам со неколку разменето контакт, дел и ги сметам за многу, многу блиски па се до нели ирл контакт имање. Дел заборавам кои се и ми треба потсетник ама пробвам да не кажам то кој и како оти ми е срам. :| Исто не ми менва то шо пишам тука ради некој шо ме знај. Та сум шо сум јбг. Се менвам со времето можи ама се менвам и тука, и ирл. :rofl:
   
 13. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  37.686
  Допаѓања:
  283.140
  Се' што имам да споделам, споделувам во постови.
   
  На mal.ecka му/ѝ се допаѓа ова.
 14. ¯\_(ツ)_/¯

  ¯\_(ツ)_/¯ Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2021
  Пораки:
  232
  Допаѓања:
  1.393
  Не споделувам бидејќи се може да биде злоупотребено.