Колку споделувате со другите членови од форумов?

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Srckata28, 9 август 2018.

 1. Srckata28

  Srckata28 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  2.082
  Допаѓања:
  7.892
  Пол:
  Женски
  Не знаев како да ја крстам саглам темава ниту пак како да побарам дали веќе има нешто вакво ама ете. Може и да заврши во канта. :D

  Прашањево: Дали со некои феминки сте споделиле приватни социјални мрежи (фејсбук, инстаграм) да се дружите и таму или пак на форумов сте „стриктно професионални“ и доаѓате само за релакс, дискусија итн. но анонимно?

  Може некои сте се и запознале и сте станале редовна дружба за кафе, штознам.

  Па, од чиста љубопитност, да видам колку сериозно го сфаќаме форумов и членовите и пријателствата стекнати овде. :)

  Се надевам темава нема да биде злоупотребена од машките што често знаат да бараат некои од горенаведените информации во лп. :drunk:
   
  На buba4e89 и Natural91 им се допаѓа ова.
 2. Natural91

  Natural91 Активен член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2017
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  199
  Пол:
  Женски
  Чисто за релакс доколку има интересна дискусија сакам да слушнам различни ставови, има ликови кои се интересни и квалитетни за читање но сепак би останала анонимна и не би споделила социјална мрежа или сл.
   
 3. Sahlene

  Sahlene Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2015
  Пораки:
  895
  Допаѓања:
  1.207
  Пол:
  Женски
  Не деκа оти е анонимен фоρум сум член, туκу таκа, од што не се сфаќаме сеρиозно. Што се мене тиче, тρеба да се споделат неκои битни инфоρмации со одρедени членови од фоρумот. Не со сите. :)
   
 4. Girly90

  Girly90 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 септември 2013
  Пораки:
  569
  Допаѓања:
  1.057
  Пол:
  Женски
  Ич! :)
  првенствено сум ради забава, совети, но исто така можам да си ја отворам душата и да си кажам се што си мислам без никој да знае која сум.
  А и веќе си имам кажано така да не би си го откривала профилот ;)
   
 5. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.672
  Допаѓања:
  19.600
  Пол:
  Женски
  Онолку колку што мислам дека е потребно да се знае.Само една ептен интимна работа имам споделено (во ло секако) бидејќи ми требаше совет,а искрено мислам немаше да кажам овде уште долго време.
   
 6. nextredstyle

  nextredstyle Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  5.510
  Допаѓања:
  50.955
  Пол:
  Женски
  Јас сакам да си останам анонимна.Доволни се дискусиите на форумот.
   
 7. Queen8

  Queen8 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2018
  Пораки:
  4.276
  Допаѓања:
  20.621
  Пол:
  Женски
  Во граници на нормала, доволно за дружба и дискусии, но сепак сакам да си ја зачувам приватноста.
   
  На KuklickaMoja, Lovelybaby<3, Soncence3 и 3 други им се допаѓа ова.
 8. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  18.250
  Допаѓања:
  119.305
  Пол:
  Женски
  Нема тука анонимност.

  Што се однесува до машките, заклучете си ги профилите.
   
 9. edna_malecka

  edna_malecka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  1.844
  Допаѓања:
  6.174
  Пол:
  Женски
  Неколку другарки од Фемина знаат за мојов реален живот. Секогаш ми давале совети,ниту една не ме одбила,а јас секогаш сум се заблагодарила. Ви Благодарам и во оваа прилика:hug: