1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колку сте високи и колку години имате?

Дискусија во 'Канта' започната од Buterflygirll, 3 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Buterflygirll

  Buterflygirll Нов член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  159
  Допаѓања:
  77
  Колку сте високи и колку години имате?Ме интересира.
  Јас имам 22 години и висока сум 1м и 75цм :) :) :) :)
   
  На RainbowGirl и WaterGirll им се допаѓа ова.
 2. jEwElRy

  jEwElRy Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2013
  Пораки:
  312
  Допаѓања:
  244
  висока-160 цм, години-не кажувам! :)
   
  На Buterflygirll му/ѝ се допаѓа ова.
 3. WaterGirll

  WaterGirll Активен член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  2
  visoka sum 163cm i imam 18 godini :)
   
  На Buterflygirll му/ѝ се допаѓа ова.
 4. charliee

  charliee Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 март 2012
  Пораки:
  816
  Допаѓања:
  716
  Пол:
  Женски
  18 години и висока 167/8цм
   
  На Buterflygirll му/ѝ се допаѓа ова.
 5. RainbowGirl

  RainbowGirl Активен член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2013
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  2
  168cm godini nebitno
   
  На Buterflygirll му/ѝ се допаѓа ова.
 6. SEKERLEMA

  SEKERLEMA Популарен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2013
  Пораки:
  264
  Допаѓања:
  408
  Значи возраста од профилот е лажги со опашки :^)
   
 7. Veki4kaa

  Veki4kaa Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  5.047
  Допаѓања:
  17.125
  Пол:
  Женски
  153 :$
  19 години :!:
   
  На Lella и Buterflygirll им се допаѓа ова.
 8. SweetChild

  SweetChild Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2012
  Пораки:
  1.597
  Допаѓања:
  2.987
  Пол:
  Женски
  14 години,висока 175 цм :)
   
  На Buterflygirll му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Buterflygirll

  Buterflygirll Нов член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2013
  Пораки:
  159
  Допаѓања:
  77
  Не мора да значи :D :D :lol: :lol:
   
 10. L-a-r-a22

  L-a-r-a22 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2013
  Пораки:
  1.337
  Допаѓања:
  10.768
  Пол:
  Женски
  22 год. 170 цм
   
 11. Tumblr

  Tumblr Популарен член

  Се зачлени на:
  22 март 2013
  Пораки:
  434
  Допаѓања:
  992
  Пол:
  Женски
  173-4,години 14 :$
   
 12. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.133
  Допаѓања:
  6.032
  Иииииииииииии јака :D

  Темава ви е закооооооооонннннннннннннннннннннннннннн :rock:
   
 13. xxAngelxx

  xxAngelxx Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2010
  Пораки:
  1.509
  Допаѓања:
  967
  Пол:
  Женски

  Хахахаххахахахаха!
   
 14. bubibubibubi

  bubibubibubi Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2013
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  25
  Висока 160 години 27 :) а тежина нема во темата :rofl: сепак не кажувам тежина :rofl: :rofl: :rofl:
   
 15. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
  Има вакви слични теми.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.