Колку сте спремни за љубов да направите..Јас сум спремен на се

Дискусија во 'Канта' започната од Antony85, 11 февруари 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Antony85

  Antony85 Активен член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2019
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  25
  Пол:
  Машки
  Кога би станало збор за мене на што се сум спремен за личност одговорот би бил... После 14 години пак сум со личноста што сум ја сакал и сеуште ја сакам и тоа многу повејќе од тогаш..Дали би дал живот за неа Да и два да би ги имал би ги дал затоа што таа личност ме исполнува во комплетност
   
  На jasbi, ane.bella, buba4e89 и 4 други им се допаѓа ова.
 2. zalosna

  zalosna Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2011
  Пораки:
  4.653
  Допаѓања:
  74.776
  Пол:
  Женски
  :l:
   
  На ane.bella, Milobebence и Antony85 им се допаѓа ова.
 3. RosettaStone

  RosettaStone Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2019
  Пораки:
  852
  Допаѓања:
  9.990
  Пол:
  Женски
  Дај и неа да го прочита ова или најдобро докажувај и го неа ова секој ден:l:
   
  На buba4e89, eliesaab, Milobebence и 4 други им се допаѓа ова.
 4. zalosna

  zalosna Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2011
  Пораки:
  4.653
  Допаѓања:
  74.776
  Пол:
  Женски
  Go prochitav :inlove:
   
  На ane.bella, buba4e89, Suhan и 7 други им се допаѓа ова.
 5. Antony85

  Antony85 Активен член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2019
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  25
  Пол:
  Машки
  И докажувам секој ден но треба време за некој работи А ЈА САКАМ МНОГУ НЕМА ЗБОРОВИ ЗА ТОА НЕШТО САМИТЕ ЧУСТВА ДОКАЖУВААТ И ДЕЛАТА...
   
  На hermosa, Suhan и zalosna им се допаѓа ова.
 6. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.758
  Допаѓања:
  51.982
  Пол:
  Машки
  Маж ти е овој?:o
   
 7. zalosna

  zalosna Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2011
  Пораки:
  4.653
  Допаѓања:
  74.776
  Пол:
  Женски
  Uste ne
   
  На John Snow му/ѝ се допаѓа ова.
 8. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.758
  Допаѓања:
  51.982
  Пол:
  Машки
  За арно нека е:party:
   
  На Biljarkata и zalosna им се допаѓа ова.
 9. thequeen95

  thequeen95 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 август 2016
  Пораки:
  1.232
  Допаѓања:
  4.838
  Пол:
  Женски
  Збунета сум....со среќа сепак.
   
  На senza.parole, Angie1432, Antony85 и 4 други им се допаѓа ова.
 10. Milobebence

  Milobebence Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 јули 2016
  Пораки:
  2.068
  Допаѓања:
  57.042
  Пол:
  Женски
  Колкуу убаво слаткоо браво секоја чест уживајте во заемната љубов и почит,секогаш да сте вака вљубени како гулапчиња.
   
  На zalosna и Antony85 им се допаѓа ова.
 11. LadyLollypop

  LadyLollypop Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2019
  Пораки:
  854
  Допаѓања:
  4.438
  Пол:
  Женски
  Трпениеее само и се ќе биде ако има љубов и почит :)
   
  На zalosna, Milobebence и Antony85 им се допаѓа ова.
 12. NarCis@

  NarCis@ Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 март 2018
  Пораки:
  5.588
  Допаѓања:
  89.334
  Пол:
  Женски
  @zalosna првиот маж? Дај кажете, само црвци ни пуштате, после ве нема :P
   
  На cresa-jagoda и Milobebence им се допаѓа ова.
 13. Antony85

  Antony85 Активен член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2019
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  25
  Пол:
  Машки
  Точно така и фала на сите за подршката...
   
  На Suhan и zalosna им се допаѓа ова.
 14. Antony85

  Antony85 Активен член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2019
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  25
  Пол:
  Машки
  Благодарам и со заедничка борба и искреност меѓу две особи ништо неможе да сруши
   
  На Suhan и zalosna им се допаѓа ова.
 15. "Zoki"

  "Zoki" Популарен член

  Се зачлени на:
  2 декември 2016
  Пораки:
  1.031
  Допаѓања:
  9.106
  Пол:
  Машки
  Ајдееее(fingers):party::party:
   
  На zalosna и Antony85 им се допаѓа ова.
 16. ALISA0000

  ALISA0000 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 февруари 2014
  Пораки:
  7.631
  Допаѓања:
  69.224
  Шо биде бе Рикииии
   
 17. Antony85

  Antony85 Активен член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2019
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  25
  Пол:
  Машки
  Искрено да кажам дека после добри поминати 14 години никогаш несум се осејќал вака комплетно исполнет со љубов почитување искреност...Можам да кажам дека таа е личноста што од секогаш сум ја сакал..Ништо неможе да ја сруши љубовта и ниту една пречка нема да може да ме сопре...Ја сакав ја сакам и ќе ја сакам
   
  На Suhan му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  3.545
  Допаѓања:
  19.369
  @zalosna се бара на главна каса да објасни што се случува. Маж ли е швалер ли е :bandit:
   
  На thequeen95, cresa-jagoda, senza.parole и 4 други им се допаѓа ова.
 19. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.758
  Допаѓања:
  51.982
  Пол:
  Машки
  Ух колку обожавам сочни трачеви, ајде објаснувајте што кој како каде:talk:
   
 20. Bojana890

  Bojana890 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 март 2019
  Пораки:
  184
  Допаѓања:
  249
  Пол:
  Женски
  Зашто постои темава? :^)
   
  На Mantub и eliesaab им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.