1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колку сте спремни за љубов да направите..Јас сум спремен на се

Дискусија во 'Канта' започната од Antony85, 11 февруари 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Biljarkata

  Biljarkata Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2019
  Пораки:
  9.330
  Допаѓања:
  87.884
  ^Чек, може билборд ќе купи у сред Скопје, ко на времето некој дечко за Каролина, па се ќе дознаеме.
  Дотогаш, предвалентински изјави за без пари на фемина:)

  Со среќа на старо-ново заљубените:d:
   
  На Gosh, senza.parole, Nigredo Odor и 6 други им се допаѓа ова.
 2. Antony85

  Antony85 Активен член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2019
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  25
  Пол:
  Машки
  Фала...
   
  На Biljarkata му/ѝ се допаѓа ова.
 3. RosettaStone

  RosettaStone Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2019
  Пораки:
  852
  Допаѓања:
  9.990
  Пол:
  Женски
  Ама Грозданчо ставаше билборди да ја премисли Керол да не му избега во Београд кај посинокот на Цеце.
  Овој тука изјавува бесмртна љубов:l:
   
 4. Biljarkata

  Biljarkata Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2019
  Пораки:
  9.330
  Допаѓања:
  87.884
  Такви детали само ти памтиш/ знаеш;), јас памтам нешто за љубов беше:inlove:, другото небитно.
   
  На RosettaStone му/ѝ се допаѓа ова.
 5. RosettaStone

  RosettaStone Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2019
  Пораки:
  852
  Допаѓања:
  9.990
  Пол:
  Женски
  Е кога бубрези ми се во глава:fubar: памтам,памтам:rofl:
   
 6. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.799
  Допаѓања:
  52.249
  Пол:
  Машки
  Му прости на крај или џабе Гроздан фрлаше пари за билборди?
  Мене така некој да ми направи ќе се попедерчам ако сум стрејт:inlove::D
   
  На Sesil, black-angel и Biljarkata им се допаѓа ова.
 7. zalosna

  zalosna Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2011
  Пораки:
  4.654
  Допаѓања:
  74.795
  Пол:
  Женски
  Ovaj tuka :) abe da te tutni neshto :lol:
   
  На Milobebence, buba4e89 и Biljarkata им се допаѓа ова.
 8. RosettaStone

  RosettaStone Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2019
  Пораки:
  852
  Допаѓања:
  9.990
  Пол:
  Женски
  Батали далечно минато, остави на овие страни да се испишува љубовна историја:inlove:
  Темава како споменарче ми е:l:
   
  На John Snow му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  10.109
  Допаѓања:
  149.383
  Пол:
  Женски
  Ај сите да си ги викнеме бившите љубови на форумов и да си отвориме по една тема:l:
  Па после ќе молиме модераторите да ни бришат стари мислења:rofl:
   
  На Gosh, kukla21, Sesil и 8 други им се допаѓа ова.
 10. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.799
  Допаѓања:
  52.249
  Пол:
  Машки
  What what?:o Секоја секунда све позамрсена е причава:wasntme:
   
 11. zalosna

  zalosna Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2011
  Пораки:
  4.654
  Допаѓања:
  74.795
  Пол:
  Женски
  Aj @Dust kolku bivshi imas ti? Pochni od prviot :D
   
  На Antony85 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  20.406
  Допаѓања:
  133.768
  Пол:
  Женски
  Добро е @zalosna јас ваков би си го чувала. Па сега ти си знаеш.
   
  На Angie1432, Stephen Amell, Antony85 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  10.109
  Допаѓања:
  149.383
  Пол:
  Женски
  Не е конкретно за членката за која е темата ама имам досега одбиено сигурно преку 200 барања да се избришат мислења од љубов и секс затоа што дечкото им го дознал никот:D
  Немам ниеден бивши...маж:D
   
 14. Antony85

  Antony85 Активен член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2019
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  25
  Пол:
  Машки
  Не е замрсена само што е реална и дирекна Причата
   
 15. zalosna

  zalosna Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 декември 2011
  Пораки:
  4.654
  Допаѓања:
  74.795
  Пол:
  Женски
  Za dechko dusho ne maz
   
  На Antony85 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  10.109
  Допаѓања:
  149.383
  Пол:
  Женски
  Ехее кој ги броел.. дај шта даш ;) :D
  Се зезам..се бројат на прсти од една рака(fingers)
   
  На senza.parole и zalosna им се допаѓа ова.
 17. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.799
  Допаѓања:
  52.249
  Пол:
  Машки
  Океј доста е патетика, ете те сака си кажа:inlove:
   
  На Gosh му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Antony85

  Antony85 Активен член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2019
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  25
  Пол:
  Машки
  Незнам кај виде патетика ти... А тоа дали ме сака дали си кажала тоа не е зборот битен туку да го осетиш тоа нешто...Ама изгледа тешко ти да си осетил така нешто па се ти изгледа на патетика
   
  На SummerGirl, zalosna и buba4e89 им се допаѓа ова.
 19. Antony85

  Antony85 Активен член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2019
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  25
  Пол:
  Машки
  Фала за подршката
   
 20. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  20.406
  Допаѓања:
  133.768
  Пол:
  Женски
  Е што ве чуди. Љубовта е чудна по некогаш.
  На пример: Бивши ми уште ме моли :rofl:
  Јас кога зборам на време некои работи од едно уво влага од друго излага. И после кога ќе се десат некои работи возот заминал.
  Затоа возот се фаќа на време. :D
   
  На zalosna и Antony85 им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.