Колку сте спремни за љубов да направите..Јас сум спремен на се

Дискусија во 'Канта' започната од Antony85, 11 февруари 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ane.bella

  ane.bella Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2011
  Пораки:
  2.037
  Допаѓања:
  15.601
  Пол:
  Женски
  :o
  Drugar sho e rabotava? aj za arno za ubo da e,da se spremam za kuma?;)
   
  На Antony85 и zalosna им се допаѓа ова.
 2. Tan4ence

  Tan4ence Популарен член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  2.368
  Допаѓања:
  18.108
  Wait wait...
  @zalosna ли е невестата?8-|
   
 3. Antony85

  Antony85 Активен член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2019
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  25
  Пол:
  Машки
  Епа кај нас е долга и широка ситуацијата...Ама сега блистаме од радост и среќа
   
 4. RosettaStone

  RosettaStone Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2019
  Пораки:
  813
  Допаѓања:
  9.968
  Пол:
  Женски
  И вечно да блистате, во љубов и војна нема правила. Само нека расте:l:
   
  На buba4e89 и Antony85 им се допаѓа ова.
 5. Tan4ence

  Tan4ence Популарен член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  2.368
  Допаѓања:
  18.108
  Ми текна на она од К15 со Мимоза и Миле.
  - А би умрел за мене?
  - Не, никако! Мојата љубов е бесмртна бе какво умирање.:rofl:
   
 6. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.664
  Допаѓања:
  45.868
  Нека ви е со среќа, ама нема потреба од вакви теми, може да се искажете во веќе постоечките. :)
   
  На Gosh, Antony85 и zalosna им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.