1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колку често гледате порно филмови?

Дискусија во 'Секс' започната од babygirl, 31 јануари 2010.

 1. babygirl

  babygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  65
  си гледам и тоа со задоволство , лејдис а вие ?
   
  На Angelllla, Tia♤, Alek_perverzen и 3 други им се допаѓа ова.
 2. Pla4ka

  Pla4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2009
  Пораки:
  228
  Допаѓања:
  160
  И јас си гледам учам ама и применувам додуша само тоа што ми одговара :D
   
  На rusalka и Osamena devojka им се допаѓа ова.
 3. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Пред година негде гледав често, сега баш и не толку. Сега мноооооогу мноооооогу ретко. Можда не е ни легално јас да гледам порничи, ама шо сум јас крива шо пуштаат се на ТВ. :evil: :lol: :lol: :lol:
   
  На БушаваАзбука, GoranKumanovo, Maca_<3 и 2 други им се допаѓа ова.
 4. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.516
  :lol: Имам гледано, се на се 5 пати.
  Знаете ли што научив? Колку одвратен го прават сексот. Животни под камери, продадени души.
  Е то го увидов.
  А од пози енд стафс - не.
  И глупаво ми е да гледам порничи и на то да го базирам и реализирам мојот прв секс ! Никако.
   
  На Merry D, hellaa, Samara Morgan и 4 други им се допаѓа ова.
 5. tanja6

  tanja6 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.570
  Допаѓања:
  567
  Пол:
  Женски
  ic ne gledam pornici,dali dvapati imam gledano,nekako mi se bez veze :roll:
   
 6. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.451
  Пол:
  Женски
  Јас ги гледам порките од дечко ми колку да видам што он гледа и да ви кажам се изненадувам во кратко тоа изгледа вака: еден мушкарац го вади а девојката паѓа у несвест, се возбудува и почнува да се чепка меѓу нозе, уште не ја допрел а таа рика ко крава и обавезно битно е он да сврши а додека свршува девојкава е на колена.
  И после некои машки незнаат која дупка зашто е :D па нормално кога се едуцираат од порничи.
  Инаку има и по фини филмчиња , еротски а не порничи, мислам дека ние девојките повеќе сакаме еротика од порно, некако по нежно е, има галење , бацување, предигра.
   
  На Samara Morgan, martinuska, Meggy и 4 други им се допаѓа ова.
 7. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.786
  Допаѓања:
  65.478
  Пол:
  Женски
  Се согласувам со постот над мене. Јас ретко гледам порничи, скоро никогаш. Тоа се еден куп глупости и после мажите имаат нереални очекувања. Е па по толку гледање порничи богами и ќе имаат.
   
  На Samara Morgan и malapalava им се допаѓа ова.
 8. peperutkaa

  peperutkaa Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  943
  Допаѓања:
  618
  Пол:
  Женски
  Se soglasuvam so tebe bright. :up:
   
 9. Magnolija

  Magnolija Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  1.674
  Допаѓања:
  7.645
  Јас сакам да гледам секс помеѓу двајца, со страст со возбудување, да ти е мерак да ги гледаш. Ама овие порничите се за никаде, катастрофа, одвратни се ми и несакам да ги гледам. Јас неможам да издржам да гледам како женски е во кревет со двајца и има и анален и орален во исто време, за никаде.
   
  На bad girl18 и AnnaSSnape21 им се допаѓа ова.
 10. butterfly89

  butterfly89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  103
  gledam ama mnogu retko i poveke nastojuvam da gledam erotika otkolku pornoo, nekako pornicite mi davaat odvratna slika za seksot
   
 11. zverka

  zverka Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2010
  Пораки:
  274
  Допаѓања:
  31
  ЈАС ДА СЕДНАМ САМА И ДА ГЛЕДАМ НИКАКО!!! САМО ПОНЕКОГАШ МОЖЕБИ КЕ СЕ ОДЛУЧАМ ДА ГЛЕДАМ ВО ДРУШТВО СО ДЕЧКО МИ , НО РЕТКО!!! НЕКОГАСШ МЕ ФАКА НЕРВА ДУРИ МУ СЕ КАРАМ КОГА ТОЈ ГЛЕДА!! А ВИЕ??? :clap:
   
  На hellaa му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Malechk0

  Malechk0 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  87
  Порано постојано гледав во друштво! Мојот татко редовно купуваше порничи со македонски превод, предигра ми беше интересно! Моите не знаеа за тоа.. :oops: Дури имав еден другар и му давав по некој филм, онака да гледа :D хаха и после цел месец ми збореше за тоа, и веќе не му дадов! :lol: Иначе во последно време.. порничи не гледам веќе (можеби затоа што ми станаа досадни) сега си гледам еротски серии! ;) ;) :lol: :lol:
   
  На Merry D и Mysterious Womаn им се допаѓа ова.
 13. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  341
  па јас гледам чат-пат со дечко ми ,но поретко.А кои се тие еротски серии што ги спомна malecko
   
 14. budala.sum-pa.sto

  budala.sum-pa.sto Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  199
  и јас гледам цо дечко ми, као демек ќе ги имитираме, ама после 2 минути почнуваме со работа, не можеме да издржиме :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
   
 15. shiningstar

  shiningstar Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  307
  Гледам - кога немам дечко :? :lol: Паа 2 пати месечно негде просечно :D
   
 16. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  196
  Апсолутно се согласувам дека порно филмовите ја убија смислата на вистинското водење љубов....Секоја чест за исклучоците...сум гледала неколку стварно добри!!!!
  Никогаш немам гледано порно филм заедно со дечко ми, да ви кажам искрено, баш ме зачудивте со коментарите...па би ве прашала:-Кога гледате порно филм заедно, разговарате за нешто околу тоа, црпите идеи, ги применувате....?
   
 17. Echo

  Echo Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 март 2010
  Пораки:
  215
  Допаѓања:
  114
  хмммм, гледав порано повеќе, сега немам прилика за тоа од други причини. Тоа што сум гледала, не значи дека и све ми се свиѓало или ме возбудувало, зашто-да, има некои стварно што се забегани, ептен hard core, а тоа не ме бендисува. Инаку, еротиката е исто-порно, али т.н. soft porn и гледам со задоволство. Многу е секси. Сеа се каниме со дечко ми за прв пат да изгледаме заедно, ама не знам колку ќе издржиме мирни и колку ќе си достоиме на намерите, зашто и обичен филм кога ќе седнеме да гледаме (ретко), не го догледуваме.:lol: И тоа ја го терам некое извесно време веќе, да го направиме тоа. :lol:
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.
 18. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  не ги практикувам јас порничите ане па и да ги гледам, некако ми се без везе :Down:
  имам гледано ајде да не викам не, ама ептен ретко и воопшто не ми е тоа тоа :roll:
   
 19. Bokicka

  Bokicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  691
  Допаѓања:
  690
  Ни мене не ми е воопшто филм да гледам порнич. Сум гледала еден, два преку сила ама не наоѓам никакво задоволство во тоа. Не викам дека нема, само јас не наоѓам ;)
   
 20. andromaha

  andromaha Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 мај 2010
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  6
  јас си гледам со дечко ми и ми се свиѓаат оние кои се понежни и каде што има убави девојки и момци. :D :devil:
   
  На Samara Morgan му/ѝ се допаѓа ова.