Колку често гледате порно филмови?

Дискусија во 'Секс' започната од babygirl, 31 јануари 2010.

 1. tea19

  tea19 Активен член

  Се зачлени на:
  31 јули 2012
  Пораки:
  95
  Допаѓања:
  23
  X Art имаат најдобри порничи.. да речеме со најмногу емоции, еротика, сензуалност...најдобри девојки и момци.. башка најдобра фото монтажа, атмосфера и тн тн.. а не пола саат вагинална пенатрација, пола саат у гз и оваа стенка ко да и е најубавото нешто шо и се десило.. |(
   
  На Torte19 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. makarov

  makarov Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2012
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  46
  ...заборави и уште пола саат deep throat.. :D

  Порано почесто али веќе сето тоа стана баш како цитираниот дел...и јас сум сега за X-Art или Hegre-Art еротика...боље и по возбудливо..
   
  На tea19 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. hermosa

  hermosa Популарен член

  Се зачлени на:
  7 декември 2011
  Пораки:
  2.439
  Допаѓања:
  3.217
  Пол:
  Женски
  Онака сум загледувала по малку,кога сум налетувала превртувајќи програми.
  Одвратна ми е порнографијата,ние жените сме претставени како парче месо и секој може да се изживува :@ .
  Тоа е нездраво гледиште за сексот како чин на љубов,сексот кој од Бога ни е подарен за уживање во бракот :!: ,но сите го заборавивме тоа ,за жал :( .
  Порнографијата е АНТИ-ЉУБОВ и од неа нема што да се научи :x
   
  На girl-miri, Snow-Queen, Veki4kaa и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. Sreken-sum

  Sreken-sum Активен член

  Се зачлени на:
  5 август 2012
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  0
  на секои 5 мин
   
 5. prettyliar

  prettyliar Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  1.207
  Допаѓања:
  892
  Пол:
  Женски
  хахаха порано гледав ,сега ич а и не ми е до порно..!:)
   
 6. PunchMarmelade

  PunchMarmelade Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јули 2012
  Пораки:
  112
  Допаѓања:
  31
  Многу често...Да речеме секој ден (со чесни исклучоци понекогаш).
  Чисто едукативно. :D
   
  На Torte19 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Torte19

  Torte19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2012
  Пораки:
  249
  Допаѓања:
  86
  Исто ! И не гледам никакво лошо во тоа ..Многу можеш да научеш.. :lol: И да,има одвратни филмчиња,но има и ептен добри каде што можеш дури и да видиш љубов меѓу двата партнери :)
   
 8. esperansa777

  esperansa777 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2012
  Пораки:
  921
  Допаѓања:
  1.852
  Пол:
  Женски
  целосно се согласувам :clap:
  ниту јас не гледам порно :puke:
   
 9. katerina888

  katerina888 Активен член

  Се зачлени на:
  19 април 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  7
  сум гледала порно, и не е толку лошо
  тоа е нормална работа
   
 10. Sardinija21

  Sardinija21 Нов член

  Се зачлени на:
  10 април 2013
  Пораки:
  159
  Допаѓања:
  90
  Порно како филм да седнам да го одгледам скроз не сум гледала никогаш, но секвенци за инспирација посебно кога сум во период кога немам дечко гледам ма да тоа не е многу често и не се тоа хард кор сцени туку избирам нешто сосема нормално.
   
 11. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.694
  Допаѓања:
  22.504
  Пол:
  Женски
  Не гледам порно филмови. Не ми се допаѓаат.
   
 12. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.325
  Допаѓања:
  3.442
  Пол:
  Женски
  Еднаш месечно. Т.е. зависи од периодот. Некогаш почесто, некогаш пак поретко.
   
 13. Aniston

  Aniston Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  226
  Гледам скоро секој ден, некогаш и по два пати у ден :lol: Си сакам да си посветувам внимание на себеси :doh:
   
  На okcenzi му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Anon

  Anon Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2011
  Пораки:
  830
  Допаѓања:
  1.770
  Пол:
  Машки
  Ти бе златна ко машко си во овој поглед. Хаха...
  И после ко ќе речат женските, не бе ја не гледам порниќи.... yeah... Right!:D
   
 15. Aniston

  Aniston Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2011
  Пораки:
  564
  Допаѓања:
  226
  Бетер од машко... ЈБГ така си сакам :rofl:

  Гледат. Сите до една ! И гадните сцени ги гледат, не ги слушете ! :rofl:
   
  На martina98 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. BadGirlIna

  BadGirlIna Активен член

  Се зачлени на:
  8 мај 2013
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  5
  Претеруваат многу 2-3 пати ги имам заварено на тв и неможам повеќе да ги гледам, ух одвратно
   
 17. ang246

  ang246 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  660
  Допаѓања:
  141
  ретко некогаш... :P
   
 18. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.943
  Пол:
  Женски
  Воопшто не ги гледам, едноставно не ги почитувам.
  Тоа е едно тотално изживување и понижување...од нешто убаво што може да се деси и треба секој да си го доживее на свој начин со својот сакан. Они таму прават вештачки сцени и болни работи според мене. А жените се покажани како :puke: не ми се збори едноставно.
   
  На girl-miri, thelittle17 и Ilinaaa им се допаѓа ова.
 19. charliee

  charliee Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 март 2012
  Пораки:
  816
  Допаѓања:
  713
  Пол:
  Женски
  порано гледав само во присуство на дечко ми ама сега некако како да ме спречува нешто.
   
 20. little.gf

  little.gf Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2013
  Пораки:
  182
  Допаѓања:
  39
  Па наретко еднаш во месецот,и многу работи научив :D и имате ли да ми прпорачате некој добар порнич :$ :$
   
  На Festim му/ѝ се допаѓа ова.