Колку често гледате порно филмови?

Дискусија во 'Секс' започната од babygirl, 31 јануари 2010.

 1. sladok-bitola

  sladok-bitola Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2013
  Пораки:
  303
  Допаѓања:
  46
  јас скоро секој 2 ден, понекогаш и секој ден ако сум слободен :)
   
 2. sugarlips

  sugarlips Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  664
  Допаѓања:
  784
  Пол:
  Женски
  Често гледам порно филмови,само никако докрај да ги догледам,по десетина минути и почнува да ми се гади.:puke:
   
  На diskreten32, BoyL и the drummer им се допаѓа ова.
 3. Arthur

  Arthur Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2014
  Пораки:
  673
  Допаѓања:
  2.509
  Пол:
  Женски
  Никогаш не гледам незнам зошто но не ми се допаѓаат
   
  На girl-miri му/ѝ се допаѓа ова.
 4. bombona23

  bombona23 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2014
  Пораки:
  310
  Допаѓања:
  1.777
  Јас гледам еднаш неделно. :mm:
   
  На SrceKameno и BoyL им се допаѓа ова.
 5. BoyL

  BoyL Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  1.196
  Допаѓања:
  6.685
  Пол:
  Машки
  зависи..еднаш..двапати..трипати..неделно :D
   
 6. s1a1n1d1r1a1

  s1a1n1d1r1a1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2010
  Пораки:
  1.620
  Допаѓања:
  14.321
  Пол:
  Женски
  Retko iskreno. A i si baram poromanticni haha... :P (izvinete za latinicata od mob sum)
   
  На Згодно Момче, Gosh, Sesil и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. draganaxx0

  draganaxx0 Активен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2015
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  jas zavisi nekogas 2-3 nedelno :)
   
  На the drummer му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Hristov

  Hristov Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  241
  Допаѓања:
  580
  Пол:
  Машки
  Па зависи ...кога како ... Но и кога гледам ги избегавам оние механчките , продукциски ... Најинтересни ми се аматерските, скриена камера, односно оние кои на некој начин некако излегле во етер, од обични луѓе, не со порно глумци ;) Исто ги сакам романтичните каде што луѓето покажуваат емоции, страст, уживаат во тоа ... :) Ете на пример вчера гледав едно добро клипче :P Многууууу добро ! Хихихихихихиих.... :D
   
  На Alek_perverzen и Sesil им се допаѓа ова.
 9. Oscar Lady

  Oscar Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2015
  Пораки:
  941
  Допаѓања:
  5.022
  Пол:
  Женски
  Најискрено речиси никогаш.Ептен ретко.. Не ми е нешто интересно , ниту па ме возбудува .
  Последен пат помнам беше пред точно 4 месеци :)
   
  На diskreten32 и draganaxx0 им се допаѓа ова.
 10. ADOKI

  ADOKI Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2014
  Пораки:
  1.696
  Допаѓања:
  2.707
  Пол:
  Машки
  Retko stoom se najde nesto
   
 11. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.482
  Допаѓања:
  47.178
  Пол:
  Женски
  Зависи. Има периоди кога гледам 4-5 пати во неделата, има периоди кога со месеци не гледам. Најчесто гледам кога имам повеќе слободно време.
   
  На elenkata20, Maca_<3, BoyL и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. Maca_<3

  Maca_<3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2016
  Пораки:
  150
  Допаѓања:
  455
  Пол:
  Женски
  2-3 пати неделно, почесто сама, некогаш со другарки некогаш и со партнерот. :lol:
   
  На diskreten32, DeckoZaCuckold, Alek_perverzen и 5 други им се допаѓа ова.
 13. Jasminkabibibi

  Jasminkabibibi Активен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2016
  Пораки:
  84
  Допаѓања:
  120
  Пол:
  Женски
  Se ne e bas za gledanje:puke:
  No zatoa postojat kategorii i si birate:P
  Gledam so partnerot no nikogs dolgo;). Prodolzetpkot se znae:)
   
  На the drummer, jagoda1979, Hristov и 2 други им се допаѓа ова.
 14. Samara Morgan

  Samara Morgan Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2014
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  114
  Пол:
  Женски
  jas gledam porno filmovi kade sto se maz i zena ili lezbejki.. ama nekako lezbejkite pojke me privlekuvaat
   
  На DeckoZaCuckold, Alek_perverzen, veren и 6 други им се допаѓа ова.
 15. real-man

  real-man Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 септември 2015
  Пораки:
  61
  Допаѓања:
  439
  Пол:
  Машки
  vo slobodno vreme, koe se pomalku go ima :)
   
 16. zokipoki.1

  zokipoki.1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2016
  Пораки:
  397
  Допаѓања:
  1.272
  Пол:
  Машки
  Porno ? Da gledam..poveke lezz....znaat tie so cuvstvo edna so druga da zadovolat mnogu od delot na vodenjeto ljubov i erotikata..
   
  На krEM4Eto му/ѝ се допаѓа ова.
 17. I I

  I I Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2016
  Пораки:
  247
  Допаѓања:
  615
  Пол:
  Машки
  Секогаш кога сум home alone.:D
   
 18. nevena@

  nevena@ Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2016
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  42
  Пол:
  Женски
  дефинитвно лезбеј тоа е тоа
   
  На Ana.couple, DeckoZaCuckold, Balint и 2 други им се допаѓа ова.
 19. Incule

  Incule Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2015
  Пораки:
  354
  Допаѓања:
  287
  Пол:
  Женски
  Гледам секој ден по неколку пати
   
  На Stefanmfo и Maca_<3 им се допаѓа ова.
 20. rasturac

  rasturac Активен член

  Се зачлени на:
  16 август 2018
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  7
  sekogas koga se ima vreme,totalno se opustam
   
  На Принцезичка1 и Flower.D им се допаѓа ова.