1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колку често го миете вашето лице со сапун?

Дискусија во 'Канта' започната од Miracle16, 4 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Miracle16

  Miracle16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2011
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  20
  Колку често го миете вашето лице со сапун?


  Постои верување дека колку повеќе го миете вашето лице со сапун тоа е помеко и не дозволува да се појавуваат акни или брчки. Обидете се ....јас секогаш пред спиење и кога станувам наутро пред јадење обавезно си го мијам лицето...многу помага....разликата ке ја видите за неколку дена на пример 7-8 дена.. најмалку :)
   
  На t.a.s.s.y му/ѝ се допаѓа ова.
 2. t.a.s.s.y

  t.a.s.s.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2011
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  10
  Да...и јас имам пробано многу е корисно....едноставно СУПЕР Е
   
  На Miracle16 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  994
  Допаѓања:
  499
 4. t.a.s.s.y

  t.a.s.s.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2011
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  10
  МИСЛАМ ДЕКА НЕМА ВРСКА ако има создадено друга тема...има изнапишано секакви теми и човек незнае што да создаде на пример оваа :)
   
  На Miracle16 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. t.a.s.s.y

  t.a.s.s.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2011
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  10
  А и овде прашува колку често а не со кој сапун....ве молам за девојчлево на сите теми и правите така
   
  На Miracle16 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. t.a.s.s.y

  t.a.s.s.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2011
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  10
  Зарем не гледате дека сака само да се забавува
   
  На Miracle16 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Miracle16

  Miracle16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2011
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  20
  Благодарам за подршката но навистина е така како што кажуваш навистина...има безброј напишано теми ...кои што ако некоја се повторува двапати корисниците одма збеснуваат :) Сакам само да се забавувам ...и да ми кашете тоа што ме интересира или пак да ви кажам ако знам :) но навистина девојчето е во право и и благодарам многу за подршката
   
  На t.a.s.s.y му/ѝ се допаѓа ова.
 8. t.a.s.s.y

  t.a.s.s.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2011
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  10
  нема проблем...повели и другпат
   
 9. Miracle16

  Miracle16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2011
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  20
  Тенк јууу :)
   
  На t.a.s.s.y му/ѝ се допаѓа ова.
 10. t.a.s.s.y

  t.a.s.s.y Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2011
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  10
 11. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  битно си направи муабет сама со себе, си се посоветува :rofl:
   
 12. Miracle16

  Miracle16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2011
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  20
  А и да имаше ваква тема.... администраторите на странава ке ми ја заклучеа :)
   
 13. Miracle16

  Miracle16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2011
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  20
  хахахха да ...тоа е точно :)
   
 14. Annie.mk1

  Annie.mk1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2011
  Пораки:
  1.631
  Допаѓања:
  3.741
  Го мијам 2 пати дневно, наутро и навечер пред легнување со Dove :)
   
 15. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.