1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колку често излегувате?

Дискусија во 'Слободно време' започната од Srckata28, 10 јануари 2013.

 1. Srckata28

  Srckata28 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  4.491
  Допаѓања:
  21.253
  Пол:
  Женски
  Колку често излегувате ? Јас не излегувам често...
   
 2. sm1zla

  sm1zla Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2011
  Пораки:
  730
  Допаѓања:
  307
  Пол:
  Женски
  Излегување

  многу ретко :)
   
 3. owl-ribbon

  owl-ribbon Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2012
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  678
  Излегување

  Секој викенд :)
   
 4. LittlePinky

  LittlePinky Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2013
  Пораки:
  1.420
  Допаѓања:
  4.392
  Пол:
  Женски
  Еднаш неделно :)
   
 5. young.lady

  young.lady Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2013
  Пораки:
  267
  Допаѓања:
  53
  Пол:
  Женски
  Многу ретко :)
   
 6. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.088
  Допаѓања:
  163.452
  Пол:
  Женски
  и јас многу ретко :)
   
 7. SarahTayMomsen

  SarahTayMomsen Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2011
  Пораки:
  959
  Допаѓања:
  650
  Кога одам на училиште само викенд, а кога сум на распуст кога ќе ми текне тогаш :D.
   
  На sweet-star му/ѝ се допаѓа ова.
 8. the-girl1

  the-girl1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2012
  Пораки:
  1.297
  Допаѓања:
  664
  Кога сме на распуст скоро секој ден :D
   
 9. Greeen

  Greeen Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 септември 2012
  Пораки:
  728
  Допаѓања:
  568
  Ептен ретко.Немам искочено 2 месеца веќе.Се имам шетано онака денски,по продавници ова она...Ама онака вечерно искачање петок/сабота одамна не сум била.Веќе немам ни некоја желба за тоа.Не е како што беше порано,полни кафичи,луѓе секаде.Ја нема таа атмосфера.Башка сега и ладно е премногу,па дома повеќе :)
   
 10. Doozy

  Doozy Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 април 2010
  Пораки:
  4.711
  Допаѓања:
  59.970
  Прилично често, и во периоди кога треба да учам и полагам, малку се збрлавувам по дома, а ако испаднам знам дека ќе изгубам концентрација. :devil:

  Кога сум слободна, гледам да бидам што е можно подолго време излезена, окружена со луѓе, смеи, муабети, зезанции... На крај краева и сама си излегувам, чисто да прошетам или ќе отидам до кај баба ми. Ако треба да седам дома цел ден, при крај на денот обично ме фаќа сафра и морам да испаднам до надвор, ако ништо друго ѓубре да фрлам или да свртам едно крукче. Летно време, посебно последниве две лета, не се сеќавам да промашам ден а да го преседам дома, почнувам да бидам хиперактивна од долго седење. ]:)

  Ако зборуваме за ноќни испаѓања, со заглавување до раните утрински часови, тогаш тоа е секогаш кога имам пари :D , добро друштво и добра локација за излегување. Ама за дремење по дискотеки каде сите се намрштени, подобро ќе си седам на кафе/вечериче и ќе се приберам во посалам време. :D
   
  На pamelche и antonina им се допаѓа ова.
 11. ma4enceEdno

  ma4enceEdno Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  399
  Допаѓања:
  465
  Многу ретко излегувам навечер, мислам за по кафиќи, но преку ден, обавезно по продавници, кафиња, Рамстор и Сити Мол обавезно ги посетувам, посебно Рамстор оти позади Рамстор седам ;)
   
 12. A.Fenty

  A.Fenty Нов член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2012
  Пораки:
  289
  Допаѓања:
  124
  не многу често :)
   
 13. A.Fenty

  A.Fenty Нов член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2012
  Пораки:
  289
  Допаѓања:
  124
  не многу често :) , досадно ми е
   
 14. ana-girl

  ana-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  14 март 2011
  Пораки:
  535
  Допаѓања:
  648
  скоро секој ден :)
   
 15. acvamarin

  acvamarin Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2010
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  25
  зависи на периоди некогас секоја ден а некогас може и цела недела да не излезам навечер :) одењето на кафе денски не го рачунам :)
   
 16. WeHeartIt

  WeHeartIt Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2012
  Пораки:
  270
  Допаѓања:
  130
  Па секоја сабота. :)
  И преку неделата само на кафе одам :)
   
 17. kathy-style

  kathy-style Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2012
  Пораки:
  301
  Допаѓања:
  191
  Често..Кога сум на школо Петок и Сабота обавезно а кога сум на распуст секој ден.Ако не сум во некој кафич,па сум кај некоја другарка или се шетаме.Слабо седам дома
   
 18. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  Петок и Сабота а другите денови не префирам многу но чат пат знам и другите денови..па да не излезам сабота и петок 1-3 пати неделно навечер секако..а летно време и повеќе...
   
 19. Emilia.Attias

  Emilia.Attias Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2013
  Пораки:
  909
  Допаѓања:
  575
  Пол:
  Женски
  Секој викенд :)
   
 20. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.698
  Допаѓања:
  19.879
  Пол:
  Женски
  излегување за просетки и слиЧно неколку пати неделно а инаЧе секој ден :)