1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колку често имале секс со башиот партнер ???

Дискусија во 'Канта' започната од Coko_Cokoladen, 25 јануари 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Coko_Cokoladen

  Coko_Cokoladen Нов член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2015
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Прашањето е кратко и јасно :
  - Колку често сте имале секс со вашиот партнер ??? :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
   
 2. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.659
  Допаѓања:
  49.217
  Пол:
  Женски
  Што е со денов и со сите безвезни теми?
   
  На 702706 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. 702706

  702706 Активен член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2015
  Пораки:
  126
  Допаѓања:
  359
  Пол:
  Женски
  чоколаден цел е мојот даниел најубав на свет кокер шпаниел
  (затоа што секоја глупа тема заслужува глуп коментар)
   
 4. Psychen

  Psychen Активен член

  Се зачлени на:
  14 декември 2014
  Пораки:
  60
  Допаѓања:
  85
  Пол:
  Женски
  Хахахаха, прв пат кога го видов насловот, ми се види .. ‘‘ Колку често имале секс со бившиот партнер‘‘ хахаха. Си викам ајдее, ова некој нов тренд е :D :D :D
   
  На sesilija и 1209 им се допаѓа ова.
 5. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.659
  Допаѓања:
  49.217
  Пол:
  Женски
  И јас исто :rofl:
   
  На sesilija му/ѝ се допаѓа ова.
 6. hello-kitty.90

  hello-kitty.90 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2013
  Пораки:
  2.465
  Допаѓања:
  13.847
  Да не има некој натпревар за тоа кој ке отвори побезвезна тема и со понеразбирлив наслов на истата, а јас не сум информирана? 8)
   
 7. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  4.660
  Допаѓања:
  46.970
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.