Колку често имате секс?

Дискусија во 'Канта' започната од Iva-Mici, 5 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Iva-Mici

  Iva-Mici Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  1.168
  Допаѓања:
  231
  Ајде да ве видам колку често ја имате таа привилегија да уживате со саканиот? :rofl:
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.145
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.