Колку често носите танга?

Дискусија во 'Мода и стил' започната од suGarBaby, 29 јануари 2010.

 1. Tweety-Girl

  Tweety-Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  94
  Допаѓања:
  2
  ХАХАХА El-diamond Ме насмеа до солзи.Алал да ти е за коментаров :mrgreen: Ништо чудно ако ни се одземе и тоа право :D Ги обожавам боксерките ама тангите само си ги носам кога сум со дечкоми тој ги обожава. :D
   
 2. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.481
  танга.. за викенди, иначе за нашколо или ваму таму нееее зш не сум баш навикната да носам танга. :roll: :lol:
   
  На Danncee му/ѝ се допаѓа ова.
 3. ice-cream

  ice-cream Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јануари 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  4
  До пред некое време носев само на лето....некогаш.Сега почнав во секое годишно време, но само за викенди, и не секој виканд...некогаш кога е најпотребно...се разбираме :D
   
 4. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  12.789
  Допаѓања:
  66.929
  Пол:
  Женски
  Ne cesto , ne mi e bas prijatno...samo za posebni priliki :D
   
 5. anima

  anima Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  559
  Допаѓања:
  267
  Многу ретко,можеби еднаш во 3-4 месеци,ама затоа обожавам полутанга :)
   
 6. Winter.Girl

  Winter.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  750
  Допаѓања:
  169
  Носам танга претежно на лето....Сметам дека е секси тангата,но сепак не би можела постојано да ја носам.Повеќе си сакам некој боксерици така симпатични или помали гаќички.Многу ги мразам тие гаќите бели пак уште и до под мишки стигнуваат :lol:
   
 7. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  625
  Танга носам само кога сакам да си поминам топ,со дечко ми најчесто кога си доаѓа од пат,и онака е возбуден па правам возбудата да биде уште поголема кога тој си доѓа јас секогаш имам ново парче долна облека!
   

  Прикачени фајлови:

 8. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
  Баш сега пред два дена си купив танга, па ајде да видиме што ќе биде и од неа :D
   
 9. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.879
  Mnogu retko :) ne obozavam mnnogu tanga :D
   
 10. Barbie-girl

  Barbie-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 мај 2010
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  1
   

  Прикачени фајлови:

 11. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.879
  :D :D :lol: :lol: Se iznasmeav so ova!!
   
 12. she-17

  she-17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  142
  Допаѓања:
  23
  не многу често, само кога облеката за вечерно излегување не ми дозволува да се познаваат рабовите на гаќичките
   
 13. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  2.873
  Допаѓања:
  3.859
  Пол:
  Женски
  Не знам за понатаму ама сепак мислам дека не би носела танга никогаш,едноставно ми смета и не можам да се навикнам па затоа си носам обични гаќички сега за сега. ... :)
   
 14. plavusaaa

  plavusaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2010
  Пораки:
  338
  Допаѓања:
  43
  а јас пак се прашувам како можете да носите танга кога имате добиено????????????????!!!!!!!!!!! добро нели ви смета, како ви стои улошката на таа врвца????? ви се чудам :o :o :o хахахахаххахахаха :D :D
  јас неможам онака да ја трпам тангата не па со улошка :lol: :D
   
 15. Barbie-girl

  Barbie-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 мај 2010
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  1
  еве една што ми е симпатична мене
   

  Прикачени фајлови:

 16. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.746
  Ја бидна саботата :D И преживеав.... и убаво ми стоеше :$ :D
   
 17. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.083
  УУУф мнмнмнмн честоо..На лето нон стооп..Секаква бојаа,дезен и сл.Ги сакам мн..
   

  Прикачени фајлови:

 18. ane-ani

  ane-ani Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2010
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  Јас па и не сакам да носам танга,преферирам боксерици :) Танга носам лето понекогаш, почесто боксерици,поубаво се чувствувам во нив :wasntme:
   
 19. SpoiledBaby

  SpoiledBaby Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 април 2010
  Пораки:
  879
  Допаѓања:
  271
  е вакво нешто пробав, и никад више нема шанси да трпам било секси или не ...во една книга прочитав: како може некој да трпи нешто да му влегува во задник и малку погоре? :rofl: :rofl: :rofl:
   
 20. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.096
  Допаѓања:
  4.382
  Пол:
  Женски
  Танга немам носено од.... :^) ...не памтам кога последен пат, ама следна прилика ќе облечам на некое фустанче . Пред некој ден видов девојка , носеше црни панталони, седна на столче и оп цела танга надвор, и тоа сред бел ден. Многу невкусно изгледаше. Мислам дека треба малку да се има усул, не ја личеше така у 11.00 сабајле да ги покажува газовите :D