1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колку често се бањате ?

Дискусија во 'Канта' започната од anita.lipsy, 15 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anita.lipsy

  anita.lipsy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  1
  мислам дека добро разгледав, нема таква тема ..
  колку често се бањате ? :D
  јас на 3 дена .. зависи како ке ми дојде.. :)
   
 2. unique123

  unique123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  312
  Допаѓања:
  373
  Колку чето се бањате ?

  Туширање обавезно секој ден, макар и само 5 минутки да трае, а коса на секои 2-3 дена зависно како ќе ми се измрси :D
   
  На anita.lipsy му/ѝ се допаѓа ова.
 3. babaDara

  babaDara Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2011
  Пораки:
  515
  Допаѓања:
  622
  Пол:
  Женски
  Колку чето се бањате ?

  Само за Празници. :)
   
  На sweety-m и ph.orhideja им се допаѓа ова.
 4. Night.Wish

  Night.Wish Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 март 2011
  Пораки:
  126
  Допаѓања:
  33
  Колку чето се бањате ?

  Издржувам некако на 3 дена да ја мијам косата, иако многу ме нервира кога ми е мрсна.. а се туширам секој ден. :)
   
 5. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.729
  Колку чето се бањате ?

  Туширање секој ден обавезно, некогаш и по двапати на ден. А косата ја мијам два-три пати неделно. :)
   
  На anita.lipsy му/ѝ се допаѓа ова.
 6. spellbound

  spellbound Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  1.482
  Се туширам секој ден, а се бањам два пати неделно, некогаш и три пати.
  Ич не ми се мрси косата,среќа :D
   
 7. ph.orhideja

  ph.orhideja Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јануари 2011
  Пораки:
  1.329
  Допаѓања:
  47.725
  Пол:
  Женски
  Темава некако :x .Колку пати ја чешламе косата,колку пати миеме заби или колку пати вршиме нужда ???!!!!
  Да не му засмрдел форумов на некој ,па има потрба да провери да не е до личната хигиена.
  Инаку јас не се бањам,јас се капам.
   
 8. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.085
  Допаѓања:
  1.647
  Леле денес со темиве :rofl: :rofl:
  Се бањам многу ретко ;)
   
 9. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.649
  Допаѓања:
  149.471
  Темава не поттикнува дискусија.
  Скок,клуч,канта!

  Колку често се бањате?! :o
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.