Колку често се самозадоволувате?

Дискусија во 'Секс' започната од suGarBaby, 14 март 2010.

 1. star83

  star83 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  275
  Допаѓања:
  237
  Sprema potrebata, ako pocustvuvam deka ima potreba od samozadovoluvanje, a nema so kogo vo momentot, togas preminuvam na praznenje.
   
 2. Nylon

  Nylon Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 мај 2016
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  46
  Пол:
  Женски
  Секој ден пред спиење, ретко прескокнувам. А зависи од денот може и до 5-6 пати дневно, но тие денови не се баш чести - ќе се погоди таков ден еднаш на 2 месеци.
   
  На Desi1991k, makedon81, LoneWolfGuy и 10 други им се допаѓа ова.
 3. Osamena devojka

  Osamena devojka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2018
  Пораки:
  377
  Допаѓања:
  2.683
  Пол:
  Женски
  Da koga nema so koj vo momentot
   
  На Arjanit2021, beauty&beast, Davidmfo и 3 други им се допаѓа ова.