Колку често се самозадоволувате?

Дискусија во 'Секс' започната од suGarBaby, 14 март 2010.

 1. sanja-lazanja

  sanja-lazanja Нов член

  Се зачлени на:
  7 септември 2010
  Пораки:
  267
  Допаѓања:
  46
  Па добро тоа можеби во тинејџерските денови,кога се криеш и плашиш некој, да не те види покасно се си доаѓа на свое место. Чак што више кога се плашиш некој да не наиде итн се доживува побрз и појак оргазам.
   
  На macysh, anabel-a и marmaris им се допаѓа ова.
 2. J.Lo91

  J.Lo91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  14
  секој ден и многу ми е убаво и моментално си ја масирам
   
 3. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.318
  Допаѓања:
  5.256

  На здравје масажа ;)
   
  На mal.ecka и Candice им се допаѓа ова.
 4. JenniferLove

  JenniferLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  184
  Допаѓања:
  70
  никогаш не сум се самозадовулувала и не се самозадоволувам, не знам некако ми е глупо тоа да го правам, а може и зашто имам редовен секс па немам потреба од тоа.
   
 5. stilas7

  stilas7 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  1.028
  Допаѓања:
  682
  ич :emo:
   
  На Macedonian.Horse му/ѝ се допаѓа ова.
 6. mona.s

  mona.s Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  579
  Допаѓања:
  144
  ич,немам потреба од то :lol: :lol:
   
  На Macedonian.Horse му/ѝ се допаѓа ова.
 7. viki2

  viki2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  2
  Баш ми се допадна видеото со перниците :)
  Ај дечки кажете некој начин на самозадоволување нешто изменето ми се здосади веѓе само со прсти нешто да не ми биде монотоно..
   
  На Milita18 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. doroti94

  doroti94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јули 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  ии како тоа уствари се самозадоволувате ??
   
 9. MoreNa-22

  MoreNa-22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2011
  Пораки:
  386
  Допаѓања:
  74
  немам потреба од самозадоволување имам дечко и тој ме задоволува :D
   
 10. creshicka

  creshicka Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  2.153
  Допаѓања:
  5.706
  Пол:
  Женски
  Немам потреба од тоа, некако глупо ми е, си имам златен дечко кога ке ми се присака си го викам. :)
   
 11. anastasijaki

  anastasijaki Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  4.532
  Допаѓања:
  35.004
  Пол:
  Женски
  Многу често :D некогаш се случува и по неколку пати на ден :tmi: :rofl:
  но кога сум со ханито мое, и ќе имаме неколку партии секс :$ после тоа не ми текнува на тоа со денови 8)
   
 12. Irreplaceable.xD

  Irreplaceable.xD Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 август 2011
  Пораки:
  341
  Допаѓања:
  67
  Нормално е, си се самозадоволувам кога сакам, кога имам потреба :)
   
  На paulina2 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Baby1994

  Baby1994 Активен член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2012
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  11
  Хахахахахаха јас да бидам искрена си се самозадоволувам 4-5 пати неделно!И супер ми е!!
   
 14. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.333
  Допаѓања:
  15.493
  Највеќе кога сум напната, ме опушта... и после менструација.
  2,3 пати неделно би можело да се каже.. А се дешава и со недели да не го правам тоа. :?:
   
  На Passionate23 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. HeelsLover

  HeelsLover Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2011
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  655
  Пол:
  Женски
  1 неделно :|
   
 16. SexyTeenGirl

  SexyTeenGirl Активен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2012
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  3
  Кога имам потреба, али најчесто неколку пати неделно. :$ Го сметам како нормална појава :lol:
   
  На Passionate23 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Balint

  Balint Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јуни 2011
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  60
  Пол:
  Женски
  А коа се "загревате" со порничи ве палат повеќе клипчиња кадешто се самозадоволуваат женски или класични порничи? :lol:
   
 18. didisi

  didisi Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  1.967
  Допаѓања:
  3.659
  Во тие моменти, се ме пали :D
   
  На Balint му/ѝ се допаѓа ова.
 19. LadyIvvy

  LadyIvvy Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2011
  Пораки:
  572
  Допаѓања:
  770
  некогаш многу често , а некогаш ич не ми текнува на тоа..зависи од тоа како сум расположена..а на порничи ме пали кога и ја лиже и кога навлегува во неа па кога ја е*е...све бе :D :D
   
  На zekzeki му/ѝ се допаѓа ова.
 20. H.VAGA

  H.VAGA Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  928
  Допаѓања:
  2.971
  искрено кога сум расположена.но периодот ми е таков.премногу обврски па не можам глава да дигнам а камо да се самозадоволувам.блазе си на вас девојки.уживајте