Колку често јадете во МЦ?

Дискусија во 'Канта' започната од LittleMonster8, 31 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LittleMonster8

  LittleMonster8 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 март 2012
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  7
  Колку често го посетувате МекДоналдс и што најчесто купувате? Јас секоја недела барем едбаш сум во МЦ и убава е храната а посебно солените компирчиња :) Чекам ваше мислење.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.283
  Допаѓања:
  50.003
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.