1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колку чини...?

Дискусија во 'Канта' започната од Lella, 21 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.936
  Допаѓања:
  26.848
  Пол:
  Женски
  Во темава можеме да си поставуваме прашања за тоа колку чинат некои работи, без разлика дали се работи, за моден додаток, храна или пак нешто сосема трето.

  Јас прва ќе прашам, знам дека е малце глупаво (малце повеќе :tmi:) , колку чини пиши-бриши? Знаете, онаа играчка кога со едно посебно пенкалце како на табла пишуваш нешто а можеш и да го избришеш со едно како рачка. Мислам дека ме разбравте. Па колку отприлика чини и каде можам да најдам? :D
  Ме фати мерак од пред еден ден, сакам пиши бриши и крај. :envy: :lol:

  Се надевам дека темава не е дупла или глупава, слободно навалете :bow:
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.147
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.