1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Колор шампонн!

Дискусија во 'Канта' започната од maarrrttttaa, 20 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. maarrrttttaa

  maarrrttttaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  па вакаа да почнам прваа
  сакам да ја сменам бојата на косатааа
  но мисламм дека со фарбата многу се гори косата и сметам дека има време за тоа па мислам дека колор шампон би бил добаррр
  но само ве моламм совет од некој кој што има користено.. колку долго трае
   
 2. Anely

  Anely Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  225
  Зависи каква коса имаш. Доколку имаш црна, смеѓа и сакаш плава? Неможе! Јас бев шатирана и ставив црвен колор шампон и потоа црвени ми беа само шатираните прамени! Трае најмалку 2 недели!
   
 3. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  498
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.