1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Комбинации со кратки панталони :)

Дискусија во 'Канта' започната од Girl-love, 13 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Girl-love

  Girl-love Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  18
  девојки ајде давајте предлози...
   
 2. pamelche

  pamelche Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  5.189
  Допаѓања:
  16.373
  Има теми за кратки панталони, за како да искомбинирам има и идеална комбинација. Е сега, која од нив да посетиш и да ја разбуричкаш малку ќе најдеш нешо.
   
 3. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  Рамбовка,апостолки.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.