1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Комбинација ... ПОмош :)

Дискусија во 'Канта' започната од JustBeYou, 15 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. JustBeYou

  JustBeYou Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  489
  Пол:
  Женски
  жЕНСКИИИ ... Ми треба помош.Сабота една моја другарка има родендеен и ќе излегуваме, сакам да носам едни тесни искинати фармерки со црни штикли ... Проблемот е што НЕ ЗНАМ ШТО ДА ИСКОМБИНИРАМ КАКО ГОРЕН ДЕЛ ... ПОмош :(
   
 2. Artemission

  Artemission Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  2.031
  Допаѓања:
  15.671
 3. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.334
  Бел прслук и бела кошула

  :!: имаш ваква ТЕМА!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.