1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Комбуха

Дискусија во 'Храна и пијалоци' започната од temily, 28 мај 2016.

 1. temily

  temily Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2015
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  201
  Пол:
  Женски
  Здраво, побарав нешто слично на форумот, но не најдов. Доколку се дуплира избришете.
  Сакам да почнам да пијам Комбуха, па ако има некој што одгледува дома Габа Комбуха нека ме контактира :)
  Имате ли некакво искуство со неа? Велат дека била многу корисна. :)
   
  На Norah Jones му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Norah Jones

  Norah Jones Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 мај 2019
  Пораки:
  715
  Допаѓања:
  310
  Пол:
  Женски
  само што ја добив и еве ќе почнам да ја пијам за некој ден. Ти какво искуство имаш?