1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Коментирање преку Disqus на Фемина сајтот

Дискусија во 'За форумот' започната од Milky.Way, 21 февруари 2014.

  1. troublesome

    troublesome Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 март 2014
    Пораки:
    114
    Допаѓања:
    152
    ГоспоЖа што сакаш многу да поучуваш, немаат врска годините со зрелоста, вие и на 15 нема да бидете нешто посебно попаметни, така да слободно вратете се на сајтот и лигавете се под сликите на некои „селебритис“ со видливи „ишјуз“ а мене симнете ми се од вратот, ова што јас го напишав се однесува на администраторите на сајтот и беше жива вистина. Кога секој еден клик на сајтот е зголемување на нивното конто нема зошто да не прочитаат критики. И за форумот е исто, ама тука барем може да се води дискусија на ниво ако ништо друго. Реков дека нема што да оставам прсти на тастатурата за некои 13-годишни девојчиња со пониска свест ниту да им објаснувам зошто читам на форумот и колку долго го читам и дали ги знам напамет сите статии на Фемина :yawn: . Напорна дечурлана.
     
  2. Maria.Vampire

    Maria.Vampire Нов член

    Се зачлени на:
    9 јануари 2014
    Пораки:
    387
    Допаѓања:
    437
    За се што постигнала Фемина сметам дека е заслужено,бидејќи се си е на место - интересни статии,добро организиран форум,потоа интересни колумни а и поучни и натака да не набројувам...
    И тој секој клик што го добива Фемина сигурно има зошто. ;)
    И мој совет е- престани со твоите прости изрази како „дечурлана“ и „глупачици“ ,нема многу далеку да стигнеш.
    Поздрав уште еднаш,толку од мене,сега е на ред ти да сфатиш што зборуваш.
     
  3. troublesome

    troublesome Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 март 2014
    Пораки:
    114
    Допаѓања:
    152
    Премногу е поучна Фемина :?: овде само поуки гледам. А колку далеку и да стигнам, ниту тоа не е твоја работа, само можеби кога си толку заинтересирана што се вплетка во дискусии, во лични навреди како одговор на мојот општ пост каде никого директно не спомнав и не престана, треба да знаеш дека ќе биде подалеку отколку што ти имаш капацитет да отидеш некогаш, девојче ;)
     
  4. atala

    atala Популарен член

    Се зачлени на:
    30 март 2011
    Пораки:
    1.163
    Допаѓања:
    940
    Пол:
    Женски
    Мене ми се допаѓа тоа што сите можат да коментираат преку Disqus на Фемина сајтот затоа што дури и тие што не се членови на форумот така можат да добијат инспирација да се зачленат,а за коментарите што ги има секакви јас мислам дека тие што сакаат да се расправаат и да навредуваат ќе го прават тоа дури и да се членови на форумот,ништо не менува тоа дали се или не се членови на форумот затоа што дури и тука на форумот има препукувања,злоба и лоши работи,а камоли на Disqus!А,што се однесува до хаосот во коментарите јас мислам дека можеби администраторите на сајтот би требало малку да се потрудат да го средат тој хаос така што ќе ги блокираат недоличните коментари и ќе направат опција другите да ги блокираат тие недолични коментари! :!: :)