1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Компјутерски проблеми

Дискусија во 'Канта' започната од LadyDaget, 26 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LadyDaget

  LadyDaget Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2011
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  23
  па се почесто гледам дека “народов“ си има проблем со компјутерот па си викам да отворам една темичка ваква и како што пребарав видов дека ваква нема ... ако има ајт во канта ако не слободно кажете си проблемот ;) :rofl:
  [mod-dupla:3elme1b4][/mod-dupla:3elme1b4]
   
 2. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.120
  Допаѓања:
  482
  ко да има веќе ваква тема
   
 3. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.186
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.