1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кондоми и употреба

Дискусија во 'Канта' започната од bobby.pin, 14 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bobby.pin

  bobby.pin Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2011
  Пораки:
  113
  Допаѓања:
  29
  Сретнав тема за Секс без кондом ама еве постручно само за кондоми. Кои кондоми најчесто ги користите, дали сте задоволни од нив, кои никогаш не би ги користеле и препораки :) Каква боја, мирис, форма.. ? :D

  Според мене еве Тројан Strong ми се најарни. Со дечко ми сме користеле и Durex ама овие некако ми се посигурни.

  [​IMG] :$
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.790
  Допаѓања:
  65.498
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.