Кондоми

Дискусија во 'Секс' започната од gami, 5 декември 2010.

 1. Petar80

  Petar80 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.499
  Допаѓања:
  44.570
  Пол:
  Машки
  Седи мирна ладно, е којзнае што ќе ти почуствува маца хаха
   
  На DVAANGELA му/ѝ се допаѓа ова.
 2. DVAANGELA

  DVAANGELA Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јули 2015
  Пораки:
  551
  Допаѓања:
  28.744
  Пол:
  Женски
  нешто благо друже:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. macence123***

  macence123*** Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2016
  Пораки:
  91
  Допаѓања:
  126
  Пол:
  Женски
  Zdravo,vekje podolgo vreme gi koristime,ne gledam razlika megju niv i durex,ima edni temno lilavi,mislam pishuva na nov professional,najdobri im se tie
   
  На blagica_a, MackaVoCizmi и SunnyGirl2 им се допаѓа ова.
 4. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  1.557
  Допаѓања:
  17.592
  Дурекс црни :)
   
  На Prijatelot му/ѝ се допаѓа ова.
 5. DiFlove

  DiFlove Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јули 2016
  Пораки:
  165
  Допаѓања:
  1.095
  Пол:
  Женски
  Ај сеа да ми препорачате некој кондом шо е потенок за поголемо задоволство
   
  На Petar80 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. MackaVoCizmi

  MackaVoCizmi Активен член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2017
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  Немам многу често односи ама премногу е сомнително да се кинат 3 кондоми од пеесетина, нели?
  Сите 3 беа Дурекс Класик :(
   
  На Petar80 и zokipoki.1 им се допаѓа ова.
 7. Hristov

  Hristov Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  241
  Допаѓања:
  584
  Пол:
  Машки
  На DiFlove му/ѝ се допаѓа ова.
 8. DiFlove

  DiFlove Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јули 2016
  Пораки:
  165
  Допаѓања:
  1.095
  Пол:
  Женски
 9. MackaVoCizmi

  MackaVoCizmi Активен член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2017
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  Кои се овие кондоми и каде се наоѓаат? 3 кондоми за 40 ден.?!
   
  На blagica_a му/ѝ се допаѓа ова.
 10. macence123***

  macence123*** Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2016
  Пораки:
  91
  Допаѓања:
  126
  Пол:
  Женски
  da3 se vo edno pakovanje,vo trafikite gi ima
   
 11. Incule

  Incule Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2015
  Пораки:
  354
  Допаѓања:
  289
  Пол:
  Женски
  Не користиме,на почетокот он купуваше
   
 12. КикиМаус

  КикиМаус Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2016
  Пораки:
  1.557
  Допаѓања:
  17.592
  Не користите затоа што престанал да купува? :wasntme:
   
  На Zivyle му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Incule

  Incule Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2015
  Пораки:
  354
  Допаѓања:
  289
  Пол:
  Женски
  Не,несакаме подобро е без
   
 14. invisible666

  invisible666 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2011
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  0
  Kaj може да се најдат Тројан низ Скопјево?
   
 15. invisible666

  invisible666 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2011
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  0
  Видел некој низ Скопје Sure long love кондоми? image_4e7053d84a6e5c6a4f000009_4510.jpg
   
 16. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.727
  Пол:
  Машки
  ФЛОРОЦЕНТНИ КОНДОМИ КАЈ ИМА БЕ ?!??! :)
   
 17. ванилала

  ванилала Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2015
  Пораки:
  1.647
  Допаѓања:
  5.223
  Пол:
  Женски
  Икуство со invisible на дурекс? Да не се премногу тенки па да пукнуваат?
   
 18. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  15.100
  Допаѓања:
  74.426
  Пол:
  Женски
  Не се, меѓутоа малку се потесни од стандардните.
  Мене не ми се допаѓаат, чудни се.
   
  На ванилала му/ѝ се допаѓа ова.
 19. ванилала

  ванилала Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2015
  Пораки:
  1.647
  Допаѓања:
  5.223
  Пол:
  Женски
  Кои би ги препорачала?
   
 20. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.391
  Допаѓања:
  4.237
  Пол:
  Женски
  Мене најдобри ми се sportex, ич ги неќам durex.
   
  На ванилала му/ѝ се допаѓа ова.