Кондоми

Дискусија во 'Секс' започната од gami, 5 декември 2010.

 1. Bubce38

  Bubce38 Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2016
  Пораки:
  5.620
  Допаѓања:
  113.722
  Пол:
  Женски
  Види овие ќе те задоволат ли:^)|(
  bureks-kondomi.jpg
   
  На Ladybug2436, SummerGirl, piksooki и 5 други им се допаѓа ова.
 2. Kimberly11

  Kimberly11 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  3.393
  Допаѓања:
  15.811
  Пол:
  Женски
  Епа тогаш без дурекс
   
  На piksooki, Роберт 7, ЕденЧлен и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. M&L89

  M&L89 Активен член

  Се зачлени на:
  15 септември 2019
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  38
  Пол:
  Машки
  Со кондом на кратко и ајт, ако ја затерам маратонски изгоре кондомот (дурекс).
   
 4. GirlLove

  GirlLove Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  2.906
  Допаѓања:
  9.251
  Пол:
  Женски
  Некој искуство со овошните кондоми?
   
  На LoneWolfGuy му/ѝ се допаѓа ова.
 5. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.121
  Допаѓања:
  23.564
  Пол:
  Женски
  После Памперс. :D

  Мислиш на Дурекс? Нема разлика со обичните. Барем за мене.
   
  На Amelia и GirlLove им се допаѓа ова.
 6. Kimberly11

  Kimberly11 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  3.393
  Допаѓања:
  15.811
  Пол:
  Женски
  Или спб :D трето нема
   
  На Amateur и SummerGirl им се допаѓа ова.
 7. queen19

  queen19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2015
  Пораки:
  560
  Допаѓања:
  1.747
  Пол:
  Женски
  Кај се најефтини?
   
 8. Kimberly11

  Kimberly11 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  3.393
  Допаѓања:
  15.811
  Пол:
  Женски
  Не гледај кај се најефтини иди земи од аптека затоа што на соодветни услови ги чуваат :)
   
  На cresa-jagoda и jasbi им се допаѓа ова.
 9. DiCaprio

  DiCaprio Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2019
  Пораки:
  360
  Допаѓања:
  1.291
  Пол:
  Машки
  Во Кам се најефтини, тие розевите од дурекс, ама само тие се една врста, т.е дебелина и немаш избор.
  Ама боље ти е од аптека, може 10-15 ден се поскапи, плус имаш и избор за дебелина, extra slim или extra safe, па имаш ребрасти модел итн. И боље се чувани.
   
  На cresa-jagoda и SummerGirl им се допаѓа ова.
 10. shverkova

  shverkova Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2011
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  56
  Ima razlika od Durexot vo KAM i ostanatite mesta. Ne se od isti fabriki
   
  На DiCaprio и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 11. Hellobeautiful

  Hellobeautiful Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2012
  Пораки:
  1.456
  Допаѓања:
  10.346
  Пол:
  Женски
  Уште се смеам на помислата на кондом со мирис/вкус на шампањ. Може има, ако сте виделе кажујте :D :D :D
   
  На cresa-jagoda и jasbi им се допаѓа ова.
 12. Poko Loko

  Poko Loko Активен член

  Се зачлени на:
  Недела
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  12
  Има во Валијант а имаш пробано или имаш слушано за такви???