1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Кондом со поминат рок

Дискусија во 'Секс' започната од Mystery.Lady, 27 септември 2013.

 1. Mystery.Lady

  Mystery.Lady Активен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Девојки ме интересира дали може да се користи кондом со поминат рок, и доколку се користи кои последици може да се очекуваат. Споделете ги вашите искуства.
   
 2. Majli.15

  Majli.15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2013
  Пораки:
  407
  Допаѓања:
  237
  Пол:
  Женски
  кондом со поминат рок може да предизвика бактерии :| :|
   
 3. DigY

  DigY Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  3.479
  Допаѓања:
  6.472
  некој одамна не е*ел :lol:
   
  На diskreten32, CrnceSK и tessie им се допаѓа ова.
 4. Majli.15

  Majli.15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2013
  Пораки:
  407
  Допаѓања:
  237
  Пол:
  Женски
  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: DigY
   
  На DigY му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Anthony77

  Anthony77 Активен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2021
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  25
  Пол:
  Машки
  кондомите со поминат рок не се сигурни може да се скине, и се суви не се удобни воопшто