Конкурсот за колумнистки

Дискусија во 'За форумот' започната од adrijans, 31 март 2012.

 1. adrijans

  adrijans Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2011
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  луѓе што се случи со тоа конкурсот за колумнистки што беше така помпезно објавен, ни колумни се видоа ни Кери Бредшо :D колку месеци поминаа ајде веќе...или се откажаа/вте?
   
 2. sa4y

  sa4y Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  23
  леле да стварно шо се деси ? и мене ме интересират ? убава им беше идејата :)
   
 3. phoenix4235

  phoenix4235 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2011
  Пораки:
  524
  Допаѓања:
  198
  Баш се прашував дали имаа ваква тема, затоа што кога и да отворам на форумов баш ми текнува на тој период кога сите очекувавме интересни колумни... Што бидна со таа работа? :)
   
 4. phoenix4235

  phoenix4235 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2011
  Пораки:
  524
  Допаѓања:
  198
  Морам да се самоцитирам!
  Еден месец помина и сеуште никој нема одговорено на моето прашање :)
  Толку ли никој не е упатен во оваа работа? :^) :)
   
  На Waka-waka му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Srekichka

  Srekichka Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  85
  Допаѓања:
  39
  и мене истото ме интересира :?:
  баш коа беше конкурсот дури и планирав да пратам некое текстче, но ете ко да сум знаела дека нишо нема да биде од тоа :|
   
 6. adrijans

  adrijans Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2011
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  мислам дека не е ни легално да објавиш конкурс па.......ништо да не испадне од тоа без известување без ништо знајте на шо мислам деее :x
   
 7. Nati.P

  Nati.P Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2011
  Пораки:
  2.013
  Допаѓања:
  849
  И јас сакам да бидам колумнистка :lol: :lol: стварно што бидна со конкурсот??