1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Контрацептивни таблетки

Дискусија во 'Канта' започната од Mia.milicka, 8 јуни 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mia.milicka

  Mia.milicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 мај 2010
  Пораки:
  164
  Допаѓања:
  205
  јас би сакала да прашам дали некоја од вас има користено или користи контрацептивни таблети? Причината поради која ги користите? Дали има одредени несакани ефекти? Дали и какви промени кај телото предизвикуваат?
  Сакам да почнам со користење, па би сакала да се информирам повеќе за да не згрешам :?:
   
 2. lebarka

  lebarka Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2010
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  26
 3. Mia.milicka

  Mia.milicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 мај 2010
  Пораки:
  164
  Допаѓања:
  205
  упс, моја грешка, не можев да ја најдам :$
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.