1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Конфликти меѓу младите

Дискусија во 'Образование' започната од smileforever, 5 ноември 2012.

 1. smileforever

  smileforever Активен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2012
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  3
  Кои се најчести меѓугенерациски конфликти?
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.010
  Пол:
  Женски
  КОНФЛИКТИ МЕГУ МЛАДИТЕ

  Според мене глуби причини за конфликт, аеродромец шетал низ центар со мзт маица.Или небитно може од центар некој со работнички маица шетал во аеродром.
  Абе нели е ова демократија и секој може да навива за кого сака. :x